MILIONOVÉ ZISKY ANEB STAŇ SE DROBNÝM DEVELOPEREM
26.04.2021

Pamatujete si dobu, kdy stačilo jít na sreality a z fleku jste mohli koupit celkem bez práce několik bytů, které byly třeba i s 10% výnosem? To byl ráj... Už jsme se všichni smířili, že tato zlatá doba je dávno za námi. Realitní moře je nyní plné ryb a žraloků a úspěšnými jsou již pouze ti, kteří umí daným příležitostem přidat určitou hodnotu.

Pojďme investičním příležitostem naproti. U developmentu sice nepočítejte, že zbohatnete jednoduchým lusknutím prstů. Zkratky zde nehledejte. Ale když se naučíte ověřené postupy, tak na vás čeká mnoho nových investičních možností a až milionové zisky. Ať už jste obchodník s realitami nebo dlouhodobý pronajímatel… staňte se ještě lepším investorem.


-  jak se změnil trh z pohledu "malého developera", který chce investovat pár milionů korun
 v čem se skrývají nové, ještě ne tolik objevené příležitosti, na kterých se dá skvěle v dnešní době vydělat
 v čem se ukrývají rizika, v čem lidé nejvíce chybují
a zazní i tip na "udělátka" za pár set korun, které můžete nosit s sebou na prohlídky a už předem odhalit nedostatky, které by Vás mohli stát v budoucnu desetitisíce korun 

...o tom všem jsme si povídali s Katkou Novákovou, obrovským živlem, kterému development proudí v žilách už od mala. Ve stavebnictví pracuje přes 12 let, spolupracuje s mnoha developery a provádí technické dozory. Práskla nám na sebe, že svůj první investiční byt si koupila už v 18 letech a dokonce už v 16 letech pokládala svou první dlažbu. :-) Od té doby je pohlcena developmentem i ve vlastních různorodých projektech - rekonstrukce a výstavby bytových či rodinných domů, předělávání většího bytu na více menších, rozdělování pozemků, výstavby dvojdomků a mnoho dalšího.

Celý rozhovor s Katkou Novákovou najdete ke shlédnutí ZDE. SLEDUJTE náš youtube kanál a nenechte si další videa utéct.
Rozhovor si také můžete poslechnout jako podcast např. na Spotify. SLEDUJTE nás :).

Pokud se chcete dozvědět od Katky více tipů a postupů z praxe, rozhodně si nenechte ujít záznam ze semináře ZDE Chci se stát developerem!


Mohlo by Vás také zajímat

Staňte se členem VIP klubu
Získáte přístup
k pravidelným informacím
ze světa realit
a stanete se součástí
naší komunity.
Více info
© 2022 Nela Kubasová powered by Klima&Partners