SETKÁNÍ REALITNÍCH INVESTORŮ
03.09.2018

Pasivní příjem z pronájmu...To je hlavní cíl většiny realitních investorů, kteří se účastní našich seminářů investování do nemovitostí. Někteří by chtěli s investováním začít, přijdou na seminář, ale pak už nepřistoupí k našemu oblíbenému heslu “ZetZet” = “zvedni zadek” a nejdou do akce. A pak je tu skupina těch, kteří to myslí vážně. Do nemovitostí už aktivně investují a nebo se na to skutečně zodpovědně připravují - vzdělávají se, shromažďují nutný kapitál i potřebné informace. A přesně tyto lidi najdete pokaždé na víkendových setkáních investorů pořádaných týmem Realitního shakeru. S naplněním výše uvedeného cíle totiž jim i Vám už několik let pomáháme.


V loňském roce například proběhlo jarní setkání v Peci pod Sněžkou. Přednášek byla spousta - investoři se dozvěděli, jak na daně, rekonstrukce, dražby, bezpečné prodeje… a k tomu ještě spoustu dalších tipů na užitečné nástroje nebo aplikace určené realitním investorům.

Zimní setkání pak bylo v kongresovém hotelu na Seči. I tentokrát byl program nabitý informacemi z oblasti investování do nemovitostí - financování investičních bytů, jak na marketing při prodeji, jak předejít problémům s neplatiči, tipy na efektivní správu a mnoho dalšího. Jelikož mnoho investorů zajímají i další oblasti investic, jako diverzifikace k prioritním nemovitostem, objevilo se tu už i další velmi atraktivní téma, a to kryptoměny. Nahlédnutí do jiné investiční “branže” v dobách jejích vrcholných cen bylo velmi inspirativní :)


A co bylo podle účastníků úplně nejcennější?


Setkání s dalšími investory, možnost srovnání vlastní strategie a plánů s těmi ostatními, inspirace, získání rady nebo nasměrování od těch zkušenějších… zkrátka spousta času na networking a navázání profesionálních spoluprací i přátelských vztahů. Však při opékání buřtů, posezení u sklenky vína nebo při procházce na svěžím vzduchu to jde samo :)

A nyní je tu víkendové setkání již potřetí.


A bude opět stát za to. Uskuteční se už v září v hotelu Naháč v Choceradech, kousek po D1 ve směru od Prahy na Brno. Opět je možné se přihlásit buď jen na přednáškový den nebo na celý víkend a plně tak využít možnost neformálních i velmi individuálních rozhovorů s mnoha přednášejícími odborníky i s ostatními přítomnými investory. A i když je program opět primárně zaměřen na reality, našli jsme místo i na jednu rozhodně velmi cennou přednášku z jiné investiční oblasti - tentokrát z oblasti hodnotového investování do akcií, se kterým nás seznámí vzácný host Daniel Gladiš přezdívaný český Warren Buffett.

Spektrum účastníků bude jako vždy pestré - od začínajících investorů, kteří se chystají pořídit svůj první byt na pronájem, přes ty, kteří už mají takových bytů několik, až po vlastníky bytových domů nebo lidi, kteří řeší vlastní developerské projekty.

Přidáte se letos k nám? Přihlaste se!


Mohlo by Vás také zajímat

Staňte se členem VIP klubu
Získáte přístup
k pravidelným informacím
ze světa realit
a stanete se součástí
naší komunity.
Více info
© 2022 Nela Kubasová powered by Klima&Partners