DÁRKOVÝ POUKAZ NA LIBOVOLNÝ SEMINÁŘ ČI VIDEOKURZ

Darujte krok k finanční nezávislosti. Víte, že se váš blízký zajímá o investování, nemovitosti či finanční nezávislost? Pak ho jistě potěší poukaz na některý ze seminářů či videokurzů o investování do nemovitostí s dlouhou platností 12 měsíců.

Jsme přátelská komunita stovek realitních investorů a moc rádi sdílíme jak své tipy z praxe, co nám skvěle v investování do nemovitostí funguje, tak i naše chyby, které vám ušetří i stovky tisíc korun.

Darujte dárek, který může obdarovanému změnit život k lepšímu.

Pár slov zakladatelky Realitního Shakeru a dlouholeté realitní investorky Nely Kubasové.

DAROVÁNÍM POUKAZU OBDAROVANÉMU ZAJISTÍTE:

1. Účast na semináři či přístup k videokurzu s tématy investování do nemovitostí
2. Konkrétní informace a tipy od odborníků s mnohaletou praxí na daná témata + 15min. individuální konzultaci jako bonus
3. Obdarovaný se stane součástí přátelské komunity realitních investorů, která je plná inspirace, motivace i společných obchodů

Dárkový poukaz

Dárkový poukaz na CELODENNÍ či PŮLDENNÍ seminář či videokurz

Do poznámky napište jméno obdarovaného + pokud chcete konkrétní seminář nebo videokurz, tak uveďte jeho název. Pokud nebude vyplněno, tak si může obdarovaný poté zvolit dle svého výběru.

Cena dárkového poukazu na půldenní seminář/videokurz: 1.990 Kč/os.

Cena dárkového poukazu na celodenní seminář/videokurz: 3.290 Kč/os.

Jak to funguje

1. Stačí se rozhodnout, zda chcete darovat půldenní (cca 3,5hod) nebo celodenní (7hod) seminář/ videokurz.

2. Do poznámky napište jméno obdarovaného + pokud chcete konkrétní seminář nebo videokurz, tak uveďte jeho název. Pokud nebude vyplněno, tak si může obdarovaný poté zvolit dle svého výběru.

3. Do emailu vám následně zašleme daný poukaz, který má platnost 12 měsíců.

Reference

Skvěle zorganizovaný seminář, který mi v budoucnu ušetří (snad) pár milionů Nela umí skvěle podat svoje znalosti a zkušenosti a získal jsem mnoho (opravdu mnoho) užitečných znalostí z praxe (a to jsem si myslel, že už něco znám ). Kdo chce investovat do nemovitostí, určitě by se měl zúčastnit, protože mu to ušetří v budoucnu spoustu peněz a starostí. Je vidět, že v tom Nela umí chodit a je skvělé, že s námi sdílí svoje znalosti.

Radim Zítka

Jeden z nejlepších projektů které vznikly, pokud se chcete stát investorem do nemovitostí tak tohle je místo ze kterého si odnesete všechny informace které potřebujete zbytek je na Vás. Narozdíl od jiných skupin a projektů je tohle projekt který vedou lidé z praxe! a poznáte hodnotu těch informací na první pohled

Michal Horký

Realitní shaker a celý tým je velmi profesionální a rád bych vyzdvihl především lidský přístup! Vážně jsem z takové skupiny lidí nadšený a pouze zjišťuji, co vše ještě o investicích do nemovitostí nevím. Pokud máte chuť se neustále posouvat a dozvídat nové informace, tak tohle je trefa do černého! Těším se, co vše se tady ještě naučím. Můžu doporučit všemi deseti!!

Pavel Pádecký

DÁRKOVÝ POUKAZ NA LIBOVOLNÝ SEMINÁŘ ČI VIDEOKURZ

Na nic nečekej a pojď do toho s námi