DO DŮCHODU V 35?

Párty, užívání si na max a žít tady a teď? A nebo pevnější pravidla, částečné odříkání a ochota máknout pro svou budoucnost, ale za to už třeba po třicítce klidná mysl a bezstarostný život? V čem se vidíte vy? Na životě je krásné, že každý má volbu jak svůj život prožije. A investování nám v tom může být velkým pomocníkem. S investováním lze začít v každém věku, ale samozřejmě platí - čím dříve, tím lépe. Na to přišla Zuzka Šlemarová, která kouzlo pasivních příjmů vyzkoušela sama na sobě už ve 24 letech a za pouhé dva roky se již dostala na čistý pasivní příjem přes 11 000Kč měsíčně. S radostí se s Vámi podělí o kroky, které jí v jejích investičních začátcích nejvíce pomohly. Od osobního nastavení, stanovování cílů a time managementu, přes pohled na finanční gramotnost, jak vybrat vhodnou investici a kde se vzdělávat, až po Zuzky cestu přímo v nemovitostech - konkrétní ukázky jejích nemovitostí a tabulek, jak si vše spočítat. Odnesete si tak konkrétní tipy a postupy z praxe, se kterými denně pracuje.

NA SEMINÁŘI SE MIMO JINÉ DOZVÍTE:
1. Jaké finanční produkty využívat a kterým se vyhnout.
2. Jak při investování pracovat s čísly.
3. Jak lze investovat bez velké hotovosti a se skvělým výnosem.
JAK
KURZ
PROBÍHÁ
PŘEDSTAVENÍ
Z malé vesničky na Vysočině do komunity investorů

Co mne k investování přivedlo

Co mi na mé cestě nejvíce pomáhá

Je nízký věk spíše překážka nebo bonus?
JAK ZAČÍT
Jak si správně stanovit cíle, a to nejen ty investiční?

Kde najít kvalitní vzdělání a inspiraci?

Vysvětlíme si základy finanční gramotnosti

Jak fungují jednotlivé finanční produkty a jak jich správně využít?
INVESTOVÁNÍ
Investice z pohledu magického trojúhelníku

Ukážeme si výhody, ale i rizika investování do nemovitostí

Naučíme se počítat hrubý a čistý výnos z investice

Na mých bytech Vám ukážu, jak investice v praxi vypadá. Kde jsem tyto příležitosti našla, jak jsem je využila a jaké jsou z nich výnosy
ZÁVĚREM
Na co při investování nezapomenout

Předám Vám užitečné kontakty

Účastí získáte přístup do uzavřené skupiny realitních investorů, kde mezi sebou rádi sdílíme své zkušenosti a příležitosti a pořádáme společná setkání
Kdo
je vítán

Lidé (zejména mladí), kteří stojí na začátku investování a přemýšlí o své budoucnosti.

Lidé , které zajímá, jak začít na lepší budoucnosti pracovat.

Lidé, kteří chtějí od života víc než jen chodit do práce a domů.
Přednášející

Zuzka Šlemarová

Začala investovat ve svých 24 letech, v té době už jako rozvedená maminka malé dcerky. Za 2 roky se dostala na pasivní příjem přes 11 000Kč měsíčně. Mimo jiné také skvěle rozumí hypotékám a jejich efektivnímu spravování. V současné době pracuje na centrále jedné z největších bank v oddělení správy úvěrů. Osobnímu rozvoji, finanční gramotnosti a nemovitostem se věnuje již několik let a ráda své poznatky z praxe předává dál.



Zuzka Šlemarová

KDE, KDY, ZA KOLIK

Do důchodu v 35? PRAHA, Klimentská 1443/50
volných míst 6
út 4.2.2020
17 -20h
Investorka Zuzka Šlemarová Vám na semináři ukáže jak si stanovit cíle, kde se vzdělávat, jak pracovat s financemi a mnoho dalšího.
790,00 Kč/os.
955,90 Kč/os vč. DPH
Ceny jsou uváděny bez DPH, které bude účtováno v zákonné výši. Storno podmínky: Dojde-li ke stornování zájmu o absolvování akce do 30 dnů před dnem konání semináře, bude účastníkovi vráceno 100% z ceny. V případě storna 29 – 14 dní předem bude vráceno 60% z ceny. V případě storna 13 – 6 dní předem bude vráceno 40% z ceny. Po pátém dnu 0%.
Svojí účastí na akci souhlasíte s pořízením foto a videozáznamu z akce, a tím i možné zveřejnění vaší osoby na internetu a dalších propagačních aktivitách Realitního Shakeru.
Nehodí se Vám termín semináře?
Dáme Vám vědět, jakmile vypíšeme nové termíny.