Investiční večer
pro začátečníky

Přijďte si poklábosit s realitními investorkami v neformální atmosféře o investování do nemovitostí. Potkáte se s podobně smýšlejícími lidmi, načerpáte inspiraci a motivaci a budete se moci zeptat na cokoliv, co vám vždy v této oblasti vrtalo hlavou.

Můžete se tak poučit z investiční chyb zkušených investorů a ušetřit desítky i stovky tisíc korun!

ÚČASTÍ NA INVESTIČNÍM VEČERU MIMO JINÉ ZÍSKÁTE:

1. Odpovědi na otázky, které vás aktuálně zajímají
2. Inspiraci a motivaci od realitních investorek s mnohaletou praxí
3. Večer strávený v krásné atmosféře s podobně smýšlejícími lidmi
Jak
VEČER
PROBÍHÁ
NETWORKING
Celé setkání probíhá v neformálním přátelském duchu. Otevřenost, přátelskost a chuť sdílet - to jsou hlavní pilíře našich akcí!

Nejedná se o přednášku s předem připravenou prezentací, proto je jen na vás, o čem si budeme povídat, na co se nás zeptáte a kterým oblastem se budete chtít věnovat.

HOSTÉ a TÉMA
Dotazů se nabízí mnoho: Začínat s investováním do nemovitostí v této turbulentní době? Jak nakupovat byty pod cenou? Jak si spočítat výnos? Jak si vzít hypotéku na více nemovitostí nebo bez dokládání příjmů? Kde čerpat další informace a zkušenosti? Čeho se při pronajímání a nákupu nemovitostí vyvarovat? Jak najít spolehlivého nájemce a kde všude ho prověřovat? Jak konkrétně začít?

...na to vše a mnohé další se můžete při našem realitním koktejlu zeptat. Můžeme zde probrat i Vaši konkrétní situaci či problém, který aktuálně řešíte.
1. OFFLINE SETKÁNÍ
Máte na výběr ze dvou možností.

1. Offline setkání v Praze, tedy večerní posezení v restauraci v salonku u vínka... Aby setkání bylo intenzivní, každý měl dostatek prostoru a bylo možné jít v tématech do hloubky, tak je počet účastníků omezen na malou skupinku max 20 lidí.
2. ONLINE SETKÁNÍ
Aby se mohli účastnit i mimopražští, tak přicházíme i s online formu setkání prostřednictvím online platformy ZOOM. Perfektní video i zvuk z pohodlí Vašeho domova, kdy budete mít pocit, že sedíme všichni u vás doma na sedačce :-)

Je to velmi jednoduché, vše předem vysvětlíme, jak se používá, nepotřebujete nic kupovat, žádná speciální zařízení apod. I toto online setkání bude probíhat za menšího počtu účastníků.
Ohlasy účastníků

Michal H.: Za mě super webinář a informace. Rád jsem vás takto poznal, trochu blíž než jen z youtube kanálů a videí.

Renata K.: Bylo to skvělý. Pro mě úplně nejlepší informace - kde se dívat po bytech, jak to udělat, jak to sledovat a vůbec jak začít.

Zuzka M.: Investiční večer o daních byl super strávený večer ve společnosti příjemných lidí... sice pro mě úplně nové téma na vstřebávání, ale dostala jsem odpovědi na co jsem aktuálně potřebovala. A tím že se na takových akcích sejdou pokaždé trochu jiní lidé, člověk se dozví pokaždé něco nového a to je obohacující a baví mě to.

Kdo
je vítán

Všichni, kteří aktivně přemýšlejí nad svou budoucností a jsou rádi v kolektivu podobně smýšlejících lidí.
Lidé, kteří se zajímají o investování do nemovitostí ale nevědí, kde začít.
Začínající investoři, kteří hledají odpovědi na konkrétní otázky.
Přednášející

O své zkušenosti a tipy z praxe se podělí zkušené investorky Nela Kubasová, Ivana Birtová a Zuzka Šlemarová. Těšíme se na Vás!Mgr. Nela Kubasová
Mgr. Ivana Birtová
Zuzana Šlemarová

Přidaná hodnota seminářů Realitního Shakeru: V Realitním Shakeru jsme komunita přátelských realitních investorů, mezi nimiž vznikají také společné obchody. Třeba tu na vás mezi námi čeká váš realitní parťák...přijďte se na seminář seznámit. :-)

KDE, KDY, ZA KOLIK

Kromě živého semináře děláme také online formu . Nebojte se, je to snadné*

*Perfektní zvuk, video i promítání prezentace z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím online aplikace ZOOM, kdy budete mít pocit, že jsme všichni u vás v obýváku :-) Vše předem vysvětlíme, nepotřebujete nic kupovat, žádná speciální zařízení apod. Neliší se od živého semináře, do semináře budete moci vstupovat s vašimi dotazy stejně jako při živém setkání atd.
Investiční večer online - INVESTOVÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY 10/22
volných míst 12
út 25.10.2022
19:00 - 20:30 online doma přes ZOOM
Panelová diskuze s investorkou Zuzkou Šlemarovou na téma NEJČASTĚJŠÍ DOTAZY ZAČÍNAJÍCÍCH REALITNÍCH INVESTORŮ. Aneb ptejte se nás na co chcete, na co chceme odpovíme :-)
290,00 Kč/os.
350,90 Kč/os vč. DPH
Ceny jsou uváděny bez DPH, které bude účtováno v zákonné výši. Storno podmínky: Dojde-li ke stornování zájmu o absolvování akce do 30 dnů před dnem konání semináře, bude účastníkovi vráceno 100% z ceny. V případě storna 29 – 14 dní předem bude vráceno 60% z ceny. V případě storna 13 – 6 dní předem bude vráceno 40% z ceny. Po pátém dnu 0%.
Svojí účastí na akci souhlasíte s pořízením foto a videozáznamu z akce, a tím i možné zveřejnění vaší osoby na internetu a dalších propagačních aktivitách Realitního Shakeru.
Nehodí se Vám termín semináře?
Dáme Vám vědět, jakmile vypíšeme nové termíny.