Investiční večer pro zkušenější investory

Přes dvě hodiny diskuze o realitách, sdílení know-how, zkušení odborníci na dané téma, přátelští realitní investoři, mnoho nápadů a zajímavých myšlenek, možnost zeptat se na cokoliv… prostě večer, ze kterého se Vám nebude chtít odejít, protože všichni jsme na jedné společné flow vlně 🙂

Nejvíce si v naší komunitě ceníte osobních setkávání a sdílení zkušeností. Připravili jsme tedy na míru vašim potřebám tento formát investičních večerů, které budou věnované nejen networkingu mezi investory - tedy vzájemnému seznámení se a sdílení zkušeností, ale každý investiční večer bude mít také své téma a své hosty, kteří se na danou oblast specializují a rádi se podělí o své know-how. Investiční večery pro realitní investory mají pro větší intenzitu omezenou kapacitu max 20 lidí a pořádáme je pravidelně nejen offline v hospůdce, ale i online cestou z vaší pohovky, aby se mohli účastnit i mimopražští.

ŽIVÝ SEMINÁŘ

Konkrétní datum a čas
Osobně v Praze či jinde v ČR
Možnost pokládat dotazy
Možnost interakce s ostatními
Posezení po skončení

ONLINE SEMINÁŘ

Konkrétní datum a čas
Online připojení přes Zoom
Možnost pokládat dotazy
Pohodlí vašeho domova
Záznam na 14 dní zdarma

Obsah a témata

Networking

Celé setkání probíhá v neformálním přátelském duchu. Otevřenost, přátelskost a chuť sdílet - to jsou hlavní pilíře našich akcí!

Nejdříve proběhne Vámi oblíbený networking mezi investory - vzájemné představení, seznámení a sdílení zkušeností.

Hosté a dotazy

Abychom spojili příjemné s užitečným, tak každý investiční večer bude mít své téma a s tímto tématem souvisí i zajímaví hosté, kteří se s námi podělí o své know-how. Získáte tak nové podněty, nápady, dostanete případně i tipy na další potřebné zdroje informací, užitečné kontakty, budete moci probrat svou situaci a zeptat se na cokoliv.

ÚČASTÍ NA INVESTIČNÍM VEČERU MIMO JINÉ ZÍSKÁTE:

1. Praktické informace a tipy k danému (a zejména aktuálnímu) investičnímu tématu
2. Navázání spolupráce, přátelství a výměna zkušeností s úspěšnými realitními investory
3. Večer strávený v krásné atmosféře s podobně smýšlejícími lidmi

Živé a online semináře

VÁNOČNÍ VEČÍREK

Večírek Realitního Shakeru - přijďte si popovídat s dalšími investory, naplánovat kroky na další rok a přispět na dobrou věc. Jako již tradičně spojíme vánoční večírek s charitou, na místě proběhne sbírka (minimální příspěvek 500 Kč), jejíž výtěžek bude darován na pomoc předem vybrané charitě.

Termín: 8. 12. 2022 od 18:00

ONLINE SEMINÁŘ + ZÁZNAM

Online seminář vč. promítání prezentace a možností pokládat dotazy z pohodlí Vašeho domova přes aplikaci ZOOM. Získáte také záznam semináře na 1 rok.

Termín: BRZY NAPLÁNUJEME

Cena: 290 Kč/os. + DPH

ONLINE SEMINÁŘ

Online seminář vč. promítání prezentace a možností pokládat dotazy z pohodlí Vašeho domova přes aplikaci ZOOM. Záznam dostupný na 14 dní.

Termín: BRZY NAPLÁNUJEME

Cena: 290 Kč/os. + DPH

Bonusy pro účastníky

Uzavřená skupina realitních investorů

Stanete se také součástí naší uzavřené skupiny realitních investorů, kde mezi sebou rádi sdílíme své zkušenosti, vytváříme společné obchody a pořádáme další společná setkání.

Pro koho je seminář určen

  • Lidé, kteří jsou ochotní sdílet své know-how. Tedy není to nic pro ty, co si hrabou jen na svém písečku 🙂
  • Lidé, kteří se zajímají o investování do nemovitostí a chtějí mít přehled o aktuálních tématech.
  • Lidé, kteří se chtějí poučit z chyb ostatních, protože vědí, že je to výrazně levnější varianta.
  • Lidé, kteří chápou, jak kontakty a networking jsou nejen v investování nesmírně důležité.

Na setkání budou především aktivní investoři (myšleno alespoň jeden byt), ale vítaní jsou i nováčci.

Lektoři

Večerem budou provázet a moderovat investorky Nela Kubasová a Ivana Birtová. Na každý večer si pozvou také zajímavé hosty, kteří se specializují na vybrané téma a rádi se s účastníky podělí o své know-how, zodpoví všetečné dotazy.

Reference

Večer je definicí slova synergie. 1+1 = 3. Přijdete si pro informaci např. o daních. Odcházíte nabití informacemi o nich, ale navíc s radami od účastníků. Pro mě konkrétně tip, jak si snížit úrokovou sazbu hypotéky i během doby, kdy Vám běží fixace. To bych se běžně neměl šanci dozvědět. Příště půjdu znovu, nehledě na téma večera!

Tomáš N.

Investiční večer o daních byl super strávený večer ve společnosti příjemných lidí... sice pro mě úplně nové téma na vstřebávání, ale dostala jsem odpovědi na co jsem aktuálně potřebovala. A tím že se na takových akcích sejdou pokaždé trochu jiní lidé, člověk se dozví pokaždé něco nového a to je obohacující a baví mě to.

Zuzka M.

Fajn večerní posezení na aktuální téma se skupinkou stejně smýšlejících a směřujících lidí. I když si myslíš, že se v daních celkem vyznáš, vždy tě něco překvapí a tady se není třeba bát na cokoliv zeptat a je čas vše probrat. Určitě se zúčastním dalších tématických večerů.

Tomáš A.

Investiční večer pro zkušenější investory

Na nic nečekej a pojď do toho s námi