KURZY

NAUČÍME VÁS INVESTOVAT DO NEMOVITOSTÍ

Jsme parta investorů a nadšenců v oblasti investování do nemovitostí. Rádi se s Vámi otevřeně podělíme o naše mnohaleté zkušenosti, co nám funguje a co se nám naopak ukázalo jako ztráta času. Nabídku seminářů se snažíme neustále rozšiřovat díky pomoci a účasti specialistů na odborná témata jako je právo, daně, financování apod. Vždy je kladen důraz na maximální použitelnost v praxi, žádné teoretické řečičky. A hlavně: seminářem to teprve začíná....

Budování networkingu

Posezení u skleničky

Uzavřená skupina

Společné obchody

Nejbližší kurzy

Srpen

05Srpen18:0021:00Živý seminářInvestiční večerZuzka Šlemarová

Říjen

11ŘíjenCelý den13Živý seminářVzdělávací víkend pro realitní investory (3 dny)

Nabídka všech kurzů

Umíchejte si vzdělávací koktejl na míru

Kurzy probíhají buď jako živý seminář nebo online seminář v konkrétní den a hodinu. Videokurz má stejný obsah jako semináře, jedná se o záznam z uplynulé akce. Živé a online kurzy nabízí navíc možnost vstupovat do diskuze a networkovat. Pokud byste do doby konání živého nebo online semináře onemocněli, rádi Vás přesuneme na jiný termín nebo vrátíme peníze.

ŽIVÝ SEMINÁŘ

Konkrétní datum a čas
Osobně v Praze či jinde v ČR
Možnost pokládat dotazy
Možnost interakce s ostatními
Posezení po skončení

ONLINE SEMINÁŘ

Konkrétní datum a čas
Online připojení přes Zoom
Možnost pokládat dotazy
Pohodlí vašeho domova
Záznam na 14 dní zdarma

VIDEOKURZ

Stejný obsah jako seminář
Kdykoli: přístup na 365 dní
V ceně aktualizace během roku
Pohodlí vašeho domova
15 minut konzultace zdarma

Ceny jsou konečné. Nejsme plátci DPH.

KATEGORIE

Investování do nemovitostí
od A do Z

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Nela Kubasová

7 hodiny

Investorka Nela Kubasová vám na intenzivním kurzu odhalí mnohaleté zkušenosti z její praxe, což vám ušetří až desetitisíce. Hledání nemovitosti pod cenou, výpočet výnosu, výběr správné lokality, prověření nájemce, přeprodeje,...

Investování do nemovitostí cesta k pasivnímu příjmu

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Ivana Birtová

3 hodiny

Na tříhodinovém semináři Ivany Birtové se dozvíte, co všechno je třeba si před investováním do nemovitostí rozmyslet, co a jak si spočítat, jak eliminovat největší rizika a získáte tipy na další užitečné a cenné informace a také potřebné kontakty.

Daně v nemovitostech
a jak na ně

Začátečník

Pokročilý

Magdalena Čudová

7 hodin

Daně představují pro mnoho pronajímatelů španělskou vesnici. Přitom právě v této oblasti lze ročně ušetřit mnoho tisíc, a proto se vyplatí znát kličky zkušených daňových poradců a investorů. Ukážeme si konkrétní tipy jak daně co nejefektivněji optimalizovat.

DEVELOPMENT 1
pro drobné investory

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Ing. Kateřina Nováková

377 minut

Nedaří se vám sehnat zajímavou investiční nemovitost? Stále je tu mnoho příležitostí, jen je možná neumíte poznat a zrealizovat. Naučíme vás postupy úspěšných "menších developerů", kde zisky začínají na šestimístných číslech, a to ani nemusíte mít deseti-miliony v kapse.

Maxi akademie realitního investora

Začátečník

Pokročilý

Financování

Více lektorů

4143 minut

Chcete nakopnout své vzdělání v oblasti investování do nemovitostí? Zvýhodněný balíček čtyř videokurzů Realitního Shakeru, který vaši investorskou realitního dráhu skvěle nastartuje. Mini Akademie obsahuje videokurzy v celkové délce až 69 hodin.

PRÁVNÍ minimum úspěšného pronajímatele

Začátečník

Pokročilý

Mgr. Martin Zástěra

7 hodin

Pronajímání může být hračka, pokud máte všechny možné i nemožné trumfy v ruce. Vyzbrojte se s námi. Žádné právní nesrozumitelné poučky, ale praktické tipy, co by si každý pronajímatel měl z pohledu zákona ošetřit a jak se účinně chránit, aby si ušetřil zbytečné starosti a desítky tisíc korun.

Dárkový poukaz na seminář či videokurz

Začátečník

Pokročilý

Financování

Více lektorů

až 7 hodin

Darujte krok k finanční nezávislosti. Dárkový poukaz může být vystaven na libovolný živý seminář, online seminář či videokurz nebo si konkrétní kurz vybere obdarovaný. Časová platnost dárkového poukazu je jeden rok od zakoupení.

Vzdělávací víkend pro realitní investory

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Více lektorů

1 - 2 dny

VIP víkend je oblíbený přednáškový pobyt spojený se zábavou a networkingem. Dorazte za námi na akci plnou intenzivního sdílení s ostřílenými investory, kde vznikají nejen nové myšlenky, ale i společné obchody a přátelství.

Záznam Konference realitních investorů
(duben 2024)

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Více lektorů

6,5 hodiny

Deset jedinečných videozáznamů! Právní přešlapy pohledem Ilony Černochové, daně podle Zbyška Faji, financování v AirBank, jak na rekonstrukci a spousta dalších témat a tipů od zkušených investorů. Balíček deseti videozáznamů.

VYJEDNÁVÁNÍ s vyjednavačem zaostřeno na reality

Začátečník

Pokročilý

Ing. Vít Prokůpek

2 dny

Vyjednávání je především dovednost, kterou lze trénovat. Techniky vyjednávání a umění přesvědčivosti nevědomě praktikujeme na každém kroku. Pokud znáte ty správné postupy a fígle, tak není nic těžkého si vyjednat skvělé podmínky i ušetřit desítky tisíc kroun.

Nákup nemovitosti v zahraničí

Pokročilý

Inspirace

Více lektorů

5+ hodin

Láká vás investování do nemovitostí v jiných zemích? Brzdí vás ale to, že nevíte jaké jsou v dané zemi daně, právní systém, jak funguje správa,...? To vše si projdeme od Floridy, přes Mexiko, Anglii, Španělsko, Egypt až po Bali a spoustu dalších zemí.

Investiční večer plný networkingu

Pokročilý

Inspirace

Z. Šlemarová

3 hodiny

Tři hodiny diskuze o realitách, sdílení know-how, přátelští realitní investoři, mnoho nápadů a zajímavých myšlenek, možnost zeptat se na cokoliv...prostě večer, ze kterého se vám nebude chtít odejít, protože všichni jsme na jedné společné flow vlně 🙂
Koná se pravidelně a vítaní jsou i začátečníci.

DEVELOPMENT 2: pro pokročilé

Pokročilý

Ing. Monika Kunovská

307 minut

Mate již menší developerské akce za sebou a chcete se posunout k větším projektům? Pokud dokážete být kreativní a odhalit skrytý potenciál příležitostí, budete mít před ostatními velký náskok. A i tohle jsou dovednosti, které se dají naučit. Získejte know how pro pokročilý development.

HOME STAGING - příprava pro zvýšení zisku

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Zita Košnarová

323 minut

Jaké máte pocity, když poprvé vstoupíte do pokoje drahého hotelu? A co tento pocit vyvolat u kupujících a nájemců vašich nemovitostí, či nemovitostí vašich klientů? Každý interiér lze jednoduše a rychle proměnit tak, aby byl atraktivní, a tím se maximalizoval zisk při prodeji i pronájmu. To umí home staging.

Novostavby jako investice

Začátečník

Pokročilý

Petr Hofman

241 minut

V poslední době se na trhu začínají objevovat různé developerské projekty jako houby po dešti. Dlouhou dobu jsme k tomuto segmentu byli skeptičtí a nedávalo nám to smysl. Ale časy se mění.

Správa nájemních bytů "levou zadní"

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Antonín Krumnikl

58 minut

Máte byt na pronájem a chcete vědět, jak správně vybrat nájemníka? Jak vám umí vyfiltrovat zájemce o bydlení jednoduchý dotazník? Tipy a triky, které vám pomohou v celém procesu od výběru, pronajímání až po ukončení smlouvy s nájemcem.

Je libo chatu? Nebo snad les?

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Filip Chrbját

38 minut

Láká vás investice do chat nebo lesů? Jaké jsou výhody investice do těchto dvou typů nemovitostí a v čem spočívají jejich rizika? Jaké povinnosti jako majitel budete mít? O svých zkušenostech se podělí Filip Chrbját, zkušený investor a podnikatel v lesnictví.

Jak (ne)vydělat na výkupech nemovitostí

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Miroslav Jonáš

69 minut

V přednášce vám na různých modelech a konkrétních příkladech ukážeme, jak se kupují rychloobrátkové retailové nemovitosti a to nejen ty bez právního omezení, ale především nemovitosti s exekucemi a v insolvenci.

Záznam VIP Konference realitních investorů
(říjen 2022)

Začátečník

Pokročilý

Inspirace

Více lektorů

6,5 hodiny

Osm jedinečných videozáznamů! Situace na trhu pohledem ekonomky Anny Píchové, jak se chopit příležitostí při dnešní situaci na trhu, nemovitostní portfolio pod lupou, energetická krize a jak jí čelit a spousta dalších témat a tipů od zkušených investorů. Balíček osmi videozáznamů za zvýhodněnou cenu.