HOME STAGING
aneb příprava nemovitosti pro zvýšení zisku

Představte si, jaké máte pocity, když poprvé vstoupíte do pokoje drahého hotelu? Cítíte se útulně? Andělsky čistě? Máte chuť se zavrtat do měkkých polštářů nebo pohodlného křesla a rozjímat, protože zde nejsou žádné rušivé elementy? A teď se běžte podívat na realitní inzerci, potažmo na prohlídky prodávaných/ pronajímaných nemovitostí. To je často léčba šokem :-)

Každý někdy snil o domově jako z časopisů. A klíč k úspěšnému prodeji/ pronájmu je právě ukázka, že je reálné si tento sen splnit. V inzerci prostě budete zářit! A co je skvělé, nepotřebujete k tomu luxusní nemovitost a vybavení za statisíce, dokonce ani designera. Pokud se naučíte pár chytrých triků, tak z každé nemovitosti (i před rekonstrukcí) vykouzlíte designového fešáka za pár korun, díky čemuž prodáte svou nemovitost klidně i o 15% dráž a u pronájmů vám to přinese velký výběr kvalitních nájemců! Prostě sen realitních investorů. Pojďte s námi objevit kouzlo tzv. Home Stagingu a naučte se ho převézt do své praxe.

Video ukázka

Toto je jen malá ukázka z kompletního videa. Pro zobrazení plné verze je nutné si video zakoupit

NA KURZU SE MIMO JINÉ NAUČÍTE:

1. Konkrétní tipy jak připravit na prodej nemovitosti prázdné, zařízené i před rekonstrukcí
2. Jak z obyčejného interiéru za pár korun vytvořit stylovou nemovitost, ze které nikdo nebude chtít odejít
3. Jak postupovat krok za krokem a kolik vás to bude stát
Témata
ZÁKLADY HOME STAGINGU
Co je a není home staging

Proč a jak ovlivňuje home staging cenu nemovitosti

Kolik home staging stojí a jaký zisk přinese
REALIZACE HOME STAGINGU
Jak připravit na prodej různý druh nemovitostí: prázdnou, zařízenou nemovitost, nemovitost před rekonstrukcí i další specifické nemovitosti

Jak na home staging u pronájmu

Jaké kroky vždy udělat, aby byla nemovitost atraktivní

Jaké volit barvy, nábytek a jaké použít doplňky
TRIKY POUŽÍVANÉ PŘI HOME STAGINGU
Tipy na texty inzerátů, půdorysy, vizualizace

Jak si home staging usnadnit - triky, které home staging zjednoduší

Tipy a triky při fotografování nemovitostí
UKÁZKY Z PRAXE A PŘÍPADOVÉ STUDIE

Ukázky zrealizovaných nemovitostí PŘED a PO včetně zisků, které home staging přinesl

Případové studie, kde si každý vyzkouší zrealizovat home staging u konkrétní nemovitosti na vlastní kůži

Pozn. Jedná se zatím o nesestříhanou verzi, na obsah nemá vliv. Vzhledem k současné situaci také připravujeme update semináře. Jakmile bude cca v létě zpracován, tak vám k této nové verzi dáme automaticky také přístup. Budete tak mít aktualizaci informací v ceně ;-)

Přednášející

Mgr. Zita Košnarová

Mgr. Zita Košnarová je jedna z nejlepších českých home stagerek a stylistka se zaměřením na jednoduché a rychlé proměny interiérů. Je autorkou ebooku 4 kroky k jednoduché a rychlé proměně interiéru a manuálu pro dekorování interiéru Pravidla Stylingu. Zrealizovala více jak 50 projektů, kdy se s pomocí home stagingu zvýšil zisk z prodeje nemovitostí až o 15%

Motto: “Good design is good business.” (Thomas Watson Jr.)Mgr. Zita Košnarová
Ohlasy účastníků

Petra M.: Kurz mi primárně přinesl jiný pohled na prezentaci bytů pro prodej i pronájem, za což jsem velmi vděčná. Najednou si automaticky všímám, jak velký vliv má v inzerátech prezentace bytu na cenu. Krom tohoto nadhledu mi na semináři přišlo fajn, že nám Zita reálně a prakticky ukázala, jak na to, co koupit, s čím se netrápit, jak ladit barvy k sobě, jak to udělat, aby to nebylo drahé. Už mám pro to nakoupené věci a neskutečně se těším až to budu moct sama zrealizovat. Super seminář, díky!

Tomáš K.: Na seminář jsem dlouho čekal a nemohl se dočkat. Jasnou a přehlednou formou jsem se dozvěděl poměrně jednoduché triky, jak připravit byt na prodej nebo pronájem. A co víc, nemusím k tomu zapojovat žádné své estetické cítění. Pravidla jsou jednoduchá, jasná a výsledek je až překvapivě hezký. Hodně se mi líbila možnost si to vyzkoušet, tím se člověk asi nejvíc naučí

Jiří W.: Kurz se mi moc líbil, již jednou jsem byl na přednášce od lektorky a tentokrát bylo téma HS rozebráno hodně dopodrobna včetně praktických cvičení. Cením si, že jsme šli také do detailu pro každý pokoj zvlášť. Určitě znalosti upotřebím v praxi, dokoupím si i videozáznam.

Více recenzí na práci týmu Realitního Shakeru si můžete přečíst zde.
Kdo
kurz ocení

Investoři, kteří s pomoci home stagingu zvýší své zisky při prodeji i pronájmu.
Realitní makléři, kteří s pomocí home stagingu získají vyšší zisky pro sebe i své klienty a jejich realitní servis se posune o úroveň výš.
Začínající home stageři, kteří se naučí, jak nemovitost rychle a efektivně připravit a získají komplexní informace na jednom místě.

Pokud preferujete spíše ŽIVÝ SEMINÁŘ než videokurz, tak mrkněte na termíny zde.
Pokud už nechcete, aby Vám další investorský víkend utekl, zaregistrujte se do našeho newslettru a sledujte stránku www.vipinvestor.cz
© 2022 Nela Kubasová powered by Klima&Partners