UMÍCHÁME VÁM VZDĚLÁVACÍ
KOKTEJL ONLINE...

Buďte v obraze odkudkoliv, kde zrovna budete. Díky videozáznamům z našich investičních přednášek a akcí Vám už žádná důležitá myšlenka neuteče. Pro zachování interaktivity je možné videozáznam nakombinovat s 15 minutovou online konzultací zdarma a doptat se tak následně na to, co Vás k danému tématu zajímá.

Jak to funguje

Pomocí tlačítka Play se podívejte zdarma na ukázky jednotlivých videozáznamů. Vždy tam najdete cenné informace. Po výběru záznamu provedete platbu, a tím Vám na email automaticky přijde odkaz na video případně včetně materiálů, pokud jsou k danému semináři potřeba. Přístup k záznamu garantujeme nejméně po dobu jednoho roku.

Aktualizace záznamů

Informace ze seminářů kontrolujeme a pokud se již situace výrazně změnila, tak buď k současnému záznamu ještě dotáčíme doplňující video o změnách, nebo při podstatnějších změnách přetáčíme celý seminář (váš zakoupený záznam se tímto vždy automaticky zaktualizuje). Navíc k záznamu poskytujeme i dodatečnou telefonickou konzultaci v ceně, tudíž se poté můžete ještě na cokoliv doptat, když by bylo třeba.

Ceny jsou uváděny bez DPH.
Zdarma Financování Nemovitosti Daně Inspirace Prodej Pronájem Jiné Online
Pro toto téma zde nejsou zatím žádné videokurzy

Chci být do budoucna informován o dalších akcích Realitního Shakeru

© 2015 Nela Kubasová powered by Klima&Partners