VIDEOZÁZNAM: JAK (VY)DĚLAT NA VÝKUPECH NEMOVITOSTÍ

V přednášce Vám na různých modelech ukážeme, jak se kupují rychloobrátkové retailové nemovitosti v různých režimech - bez právního omezení, v dražbách, s exekucemi či v insolvenci a zaměříme se především na ty poslední dvě, protože zde je jeden z největších potenciálů. Věděli jste, že v České republice je přes 300 000 nemovitostí v exekucích? Na konkrétních dvou obchodech se krok po kroku dozvíte praktické postupy ostřílených investorů při výkupu nemovitosti.

Videozáznam byl pořízen na víkendovém VIP setkání realitních investorů, který pořádáme pravidelně dvakrát ročně.
Tuto přednášku si můžete zakoupit také v rámci balíčku všech přednášek z VIP víkendu v září 2018 za výhodnou cenu 990Kč.

Toto je jen malá ukázka z kompletního videa. Pro zobrazení plné verze je nutné si video zakoupit

NA TÉTO PŘEDNÁŠCE SE DOZVÍTE, ŽE:

1. I v dnešní době lze udělat skvělý obchod
2. Lze u výkupů eliminovat riziko na přijatelnou míru
3. Správný postup výkupu není záhadně složitý, ale je stěžejní ho do puntíku následovat
Témata
Jaké typy nemovitostí/situací lze obchodovat?
Jak na nemovitosti se zástavou?
Jaké konkrétní postupy výkupu nemovitosti v exekuci používají ostřílení investoři?
A v čem se naopak liší výkup nemovitosti od majitele v insolvenci?
Na dvou reálných případových studiích a ukázkách dokumentů se tyto informace krok po kroku dozvíte.
Přednášející

Ing. Miroslav Jonáš - Ve 23 letech vydělal první milion, byl spoluzakladatelem holdingu M&M reality, který po 9 letech úspěšně prodal. Nyní působí jako privátní realitní investor se zaměřením na retailovou klientelu: vykupuje drobné nemovitosti jak od klientů, tak v dražbách, a následně je prodává. Posledních 15 let se profiluje zejména na poli výkupu nemovitostí v exekucích a insolvencích. Stojí také za společností Českomoravský realitní fond a.s., který se také primárně zabývá výkupem a prodejem retailových nemovitostí.Miroslav
Jonáš
Kdo
je vítán

Každý, kdo chce kupovat nemovitosti pod cenou
Nemusí jít pouze o aktivní vyhledávání exekucí - každý se někdy v životě setkáme s nemovitostí v exekuci (soused, známý) a je důležité vědět jak reagovat, jak pomoci a přitom si nenechat příležitost uplavat

Pokud to s koupí nemovitostí pod tržní cenou myslíte vážně, tak by Vám neměly ujít ani živé celodenní semináře Jak úspěšně nakupovat v dražbách a Jak vykoupit nemovitost naopak ještě před dražbou.
© 2015 Nela Kubasová powered by Klima&Partners