VIDEOZÁZNAM Z VIP SETKÁNÍ ZÁŘÍ 2018

VIP víkend realitních investorů je skvělé setkání zkušených i začínajících investorů, kteří mezi sebou velmi ochotně sdílí své zkušenosti a know how. Pozvání na třetí víkendový ročník přijala velká jména jako Daniel Gladiš (přezdívaný český Warren Buffett), Miroslav Jonáš (specialista na zadlužené nemovitosti a realitní právo), Lucie Pilipová, Ivana Bálková (investiční konzultantky a investorky do nemovitostí v zahraničí již od 90. let) a Zita Košnarová (nejlepší home stagerka v Čechách). Přednášky moderovaly a o své zkušenosti se dělily také realitní investorky Nela Kubasová a Ivana Birtová. Celý den byl završen panelovou diskuzí se zkušenými investory na téma Jak a kam investovat v dnešní době. Ptali jsme se na jejich cestu, investiční strategie, úspěchy, ale i pády. Nechte se inspirovat...

Můžete si níže zobrazit a zakoupit videozáznamy z jednotlivých přednášek, nebo využijte balíčku všech záznamů, které tak KOUPÍTE O TŘETINU LEVNĚJI.

V TOMTO BALÍČKU ZÍSKÁTE:

1. Praktické tipy a sdílení know how s deseti zkušenými investory
2. Sedm záznamů na téma zahraniční nemovitosti, home staging, výkupy, daně a akcie
3. Záplavu inspirace a chuť se okamžitě vrhnout do dalších realitních obchodů
Záznamy
Přednášející

Nela
Kubasová
Ivana
Bálkova
Lucie
Pilipová
Daniel
Gladiš
Miroslav
Jonáš
Zita
Košnarová
Iva
Birtová
Roman
Lejsek
Adam
Wojnar
Ohlasy účastníků

Martin F.: Díky získaným informacím investor předejde chybám, což vede k úspoře možná i statisíců. Je skvělé, že si nikdo na akci nehraje na tajemství a sdílí svoje zkušenosti otevřeně.

Petr K.: Jsem absolventem těchto setkání, kde jsem potkal zajímavé lidi. Úroveň kurzů je na velmi vysoké úrovni! Dozvídáte se reálné tipy a ověřené know how od zkušených investorů. Díky za to!Více recenzí na práci týmu Realitního Shakeru si můžete přečíst zde.
Kdo
je vítán

Každý, kdo chce být v obraze a chce se nechat inspirovat v rámci investování do nemovitostí

Pokud už nechcete, aby Vám další investorský víkend utekl, zaregistrujte se do našeho newslettru a sledujte stránku www.vipinvestor.cz
© 2015 Nela Kubasová powered by Klima&Partners