VIDEOZÁZNAM Z VIP SETKÁNÍ ZÁŘÍ 2019

VIP víkend realitních investorů je komplexní setkání ostřílených i začínajících investorů, kteří mezi sebou velmi ochotně sdílí své zkušenosti a know how. Ať už jste v plenkách nebo v tom umíte chodit, vždy je velmi osvěžující se obohatit o další perspektivy kolegů z oboru. Pozvání na pátý víkendový ročník přijal věhlasný vyjednavač Vít Prokůpek, projektant specializující se na přestavby a drobný development Karel Vrbický, zakladatel skvělého investičního portálu Finlord Boris Tomčiak a zkušení realitní investoři v netradičních investicích jako garáže, chaty a lesy Jan Šimek, Martin Fördös a Filip Chrbját.

Přednášky moderovaly a o své znalosti se dělily také realitní investorky Nela Kubasová a Ivana Birtová. Celý den byl završen panelovou diskuzí s protřelými investory včetně některých přednášejících. Ptali jsme se na jejich cestu, investiční strategie, úspěchy, ale i pády. Nechte se inspirovat...

V TOMTO BALÍČKU ZÍSKÁTE:

1. Praktické tipy a sdílení know how se zkušenými investory
2. Osm videozáznamů na různá témata, např. vyjednávání a development
3. Záplavu inspirace a chuť se okamžitě vrhnout do dalších realitních obchodů
PŘEHLED ZÁZNAMŮ:
01 - Novinky ve vývoji cen, financování a daních, VIP 9.2019 (Nela Kubasová, Ivana Birtová)
02 - Vyjednávání v realitním byznysu (Vít Prokůpek)
03 - Developmentem k vyššímu zisku (Karel Vrbický)
04 - Investování v segmentu P2P půjček (Boris Tomčiak)
05 - Jak na garáže na pronájem (Jan Šimek)
06 - Jak pomůže investorům virtuální prohlídka? (Martin Fördös)
07 - Je libo chatu? Nebo snad les? (Filip Chrbját)
08 - Panelová diskuze investorů, VIP 9.2019
Přednášející

Nela
Kubasová
Vít
Prokůpek
Karel
Vrbický
Eva Mahdalová
Boris Tomčiak
Jan
Šimek
Iva
Birtová
Martin
Fördös
Filip
Chrbját
Ohlasy účastníků

Pavla F.: Přednášky, workshopy i networking jsou super - pestrá skladba investorů, od těch začínajících až po profi investory s léty praxe, kteří jsou ochotni bez problému se podělit o své know-how. Akce mě vždy nabije energií a chutí jít do dalšího investorského projektu, ale taky zkusit nové věci, nové postupy a nové strategie.

Jan B.: Opravdu překonalo očekávání. Na této akci se sešlo 90 investorů a každý z nich má svůj specifický přístup k investování, kterým může obohatit druhé a ukázat nové možnosti a tak se i z velké části stalo :). Rovněž přednáška pana Prokůpka na téma vyjednávání byla velmi přínosná. Všem mohu další takovou akci vřele doporučit :) Moc děkuji, že jsem se mohl účastnit.

Jiří K.: Akce byla velmi přínosná. Moc děkuji za pozvání. Poznal jsem zde hromadu zajímavých osobností a hlavně skvělý výběr témat. Mnoho z toho bylo skutečným přínosem a námětem na zamyšlení. Těším se na příští akci :)

Kryštof N.: Velká paráda. Skvělá atmosféra, velmi zajímavé a přínosné přednášky, zvlášť jsem ocenil školení Jak vyjednávat v realitách. Už teď se těším na další a další setkání :-)

Jan V.: Realitní shaker je unikátní projekt spojující aktivní lidi ze všech oborů kolem investování do nemovitostí (investoři, pronajímatelé, developeři, stavebníci, makléři, hypotékáři, projektanti, správci...). Pravidelně pořádané víkendové akce jsou nepřebernou líhní nápadů, která raketově nakopává všechny zúčastněné. Vyměňují si na nich zcela otevřeně své zkušenosti, které jsou velkou inspirací, protože každý k investování přistupuje zcela jinak a nachází svou cestu. Téměř rodinná atmosféra to celé podtrhuje. Děkuji moc za tuhle příležitost!Více recenzí na práci týmu Realitního Shakeru si můžete přečíst zde.
Kdo
je vítán

Každý, kdo chce být v obraze a chce se nechat inspirovat v rámci investování do nemovitostí

Pokud už nechcete, aby Vám další investorský víkend utekl, zaregistrujte se do našeho newslettru a sledujte stránku www.vipinvestor.cz
© 2015 Nela Kubasová powered by Klima&Partners