VYHLEDÁNÍ INVESTIČNÍ NEMOVITOSTI

  • Pomůžeme Vám najít investiční plán dle Vašich možností.
  • Vyhledáme pro Vás nemovitosti se zajímavým výnosem.
  • Vyjednáme atraktivní cenu a výhodné podmínky.
  • Spravujeme dle zájmu také Vaši nemovitost.

Existují totiž nemovitosti, u kterých Vám postačí nízký vlastní kapitál, a přesto budete na stáří zajištěni samotnou nemovitostí a pasivním příjmem z nájemného.

JAK TO PROBÍHÁ

Krok za krokem vyhledání a koupě investiční nemovitosti

1. Nastavení

investičních cílů

Po konzultaci společně nastavíme Vaše investiční cíle. Vytvoříme pro Vás plán pro jejich dosažení. Navrhneme Vám zefektivnění současného portfolia tak, abyste dosáhli co nejvyššího výnosu.

2. Vyhledání

vhodné investice

Budeme za Vás monitorovat nabídku nemovitostí a vyhledávat vhodnou investici dle Vašich parametrů. Ušetříme Váš čas díky zastupování při prohlídkách , o kterých Vás budeme online informovat.

3. Koupě

nemovitosti

Provedeme Vás celým procesem (např. analýza výnosu, prověření smluv právníkem apod.). Dle dohody můžeme Vaši novou nemovitost po koupi i kompletně spravovat.

CO ZÍSKÁTE

Zhodnocení

volných financí

Maximalizace

výnosu

Eliminace chyb

z neznalosti trhu

Úspora

času

Odpovědi

na vaše otázky

Online

komunikace

Už nebudete muset trávit svůj čas vyhledáváním ve stovkách inzerátů a chozením na desítek prohlídek. Také už nebudete muset řešit otázky, zda je vybraná lokalita opravdu vhodná, zda Vám náhodou prodávájící nenabízí byt za příliš vysokou cenu nebo zda se Vám vůbec tato investice z výnosového hlediska vyplatí. Navíc díky zajímavým tipům budete moci zhodnotit Vaše peníze ještě efektivněji.

CENA SLUŽBY

Pro konkrétní nabídku nás kontaktujte.

Využijte 15minutovou konzultaci zdarma.

REFERENCE

Ivču jsme poprosili o spolupráci při hledání investiční nemovitosti v Praze. Pravidelně nám posílala předvybrané zajímavé nabídky, šla s námi i na prohlídku, abychom věděli, jak na to. Komunikace byla (a stále je) perfektní, podklady skvěle připravené, vždy s komentářem a doporučením. Pomoc při nákupu nemovitosti bylo skvělé rozhodnutí, její více jak desetileté zkušenosti jsou hodně znát, takže jsme si ušetřili několik let studia a sbírání zkušeností.

Michaela D.

Nelo, chtěl bych Vám poděkovat za Váš přístup při našich konzultacích a vyhledávání investiční nemovitosti v Pardubickém kraji. Z konzultací a setkání s Vámi jsem si opravdu hodně odnesl. Děkuji také za prověření nájemce. Nájmy fungují, jsem zatím spokojen. Toto téma mě začíná čím dál více bavit a chci se v něm dále aktivně posouvat. Jsem si jistý, že jsem Vašich služeb nevyužil naposledy. Děkuji.

Miloš M.

Nela a její tým mi pomohli s vyhledáním vhodného investičního bytu v Praze, s vyjednámím ceny a koupí včetně hypotéky. S jejich pomocí a poradnestvím v rámci celého procesu jsem byla maximálně spokojená. Sama bych celý proces nebyla schopna absolvovat ani časově, ani co se týče znalosti realitního trhu. Služby Nely mohu jen doporučit, příští investiční byt budu zase řešit s ní.

Petra