Dárkový poukaz
na libovolný seminář či videokurz

Darujte krok k finanční nezávislosti. Víte, že se váš blízký zajímá o investování, nemovitosti či finanční nezávislost? Pak ho jistě potěší poukaz na některý ze seminářů či videokurzů o investování do nemovitostí s dlouhou platností 12 měsíců.

Jsme přátelská komunita stovek realitních investorů a moc rádi sdílíme jak své tipy z praxe, co nám skvěle v investování do nemovitostí funguje, tak i naše chyby, které vám ušetří i stovky tisíc korun.

Darujte dárek, který může obdarovanému změnit život k lepšímu.

Pár slov zakladatelky Realitního Shakeru a dlouholeté realitní investorky Nely Kubasové.

DAROVÁNÍM POUKAZU OBDAROVANÉMU ZAJISTÍTE:

1. Účast na semináři či přístup k videokurzu s tématy investování do nemovitostí
2. Konkrétní informace a tipy od odborníků s mnohaletou praxí na daná témata + 15min. individuální konzultaci jako bonus
3. Obdarovaný se stane součástí přátelské komunity realitních investorů, která je plná inspirace, motivace i společných obchodů
Příklady
VYUŽITÍ
Co říkají
klienti
Skvěle zorganizovaný seminář, který mi v budoucnu ušetří (snad) pár milionů Nela umí skvěle podat svoje znalosti a zkušenosti a získal jsem mnoho (opravdu mnoho) užitečných znalostí z praxe (a to jsem si myslel, že už něco znám ). Kdo chce investovat do nemovitostí, určitě by se měl zúčastnit, protože mu to ušetří v budoucnu spoustu peněz a starostí. Je vidět, že v tom Nela umí chodit a je skvělé, že s námi sdílí svoje znalosti.
Radim Zítka
⭐⭐⭐⭐⭐
Jeden z nejlepších projektů které vznikly, pokud se chcete stát investorem do nemovitostí tak tohle je místo ze kterého si odnesete všechny informace které potřebujete zbytek je na Vás. Narozdíl od jiných skupin a projektů je tohle projekt který vedou lidé z praxe! a poznáte hodnotu těch informací na první pohled
Michal Horký
⭐⭐⭐⭐⭐
Realitní shaker a celý tým je velmi profesionální a rád bych vyzdvihl především lidský přístup! Vážně jsem z takové skupiny lidí nadšený a pouze zjišťuji, co vše ještě o investicích do nemovitostí nevím. Pokud máte chuť se neustále posouvat a dozvídat nové informace, tak tohle je trefa do černého! Těším se, co vše se tady ještě naučím. Můžu doporučit všemi deseti!!
Pavel Pádecký
⭐⭐⭐⭐⭐
Jak
to funguje?

1. Stačí se rozhodnout, zda chcete darovat půldenní (cca 3,5hod) nebo celodenní (7hod) seminář/ videokurz.

2. Do poznámky napište jméno obdarovaného + pokud chcete konkrétní seminář nebo videokurz, tak uveďte jeho název. Pokud nebude vyplněno, tak si může obdarovaný poté zvolit dle svého výběru.

Do emailu vám následně zašleme daný poukaz, který má platnost 12 měsíců.

KDE, KDY, ZA KOLIK

Dárkový poukaz na PŮLDENNÍ seminář či videokurz
volných míst 9

Do poznámky napište jméno obdarovaného + pokud chcete konkrétní seminář nebo videokurz, tak uveďte jeho název. Pokud nebude vyplněno, tak si může obdarovaný poté zvolit dle svého výběru.
1.790,00 Kč/os.
2.165,90 Kč/os vč. DPH
Dárkový poukaz na CELODENNÍ seminář či videokurz
volných míst 8

Do poznámky napište jméno obdarovaného + pokud chcete konkrétní seminář nebo videokurz, tak uveďte jeho název. Pokud nebude vyplněno, tak si může obdarovaný poté zvolit dle svého výběru.
2.990,00 Kč/os.
3.617,90 Kč/os vč. DPH
Ceny jsou uváděny bez DPH, které bude účtováno v zákonné výši. Storno podmínky: Dojde-li ke stornování zájmu o absolvování akce do 30 dnů před dnem konání semináře, bude účastníkovi vráceno 100% z ceny. V případě storna 29 – 14 dní předem bude vráceno 60% z ceny. V případě storna 13 – 6 dní předem bude vráceno 40% z ceny. Po pátém dnu 0%.
Svojí účastí na akci souhlasíte s pořízením foto a videozáznamu z akce, a tím i možné zveřejnění vaší osoby na internetu a dalších propagačních aktivitách Realitního Shakeru.
Nehodí se Vám termín semináře?
Dáme Vám vědět, jakmile vypíšeme nové termíny.