HOME STAGING aneb příprava nemovitosti pro zvýšení zisku

VIDEOKURZ

Představte si, jaké máte pocity, když poprvé vstoupíte do pokoje drahého hotelu? Cítíte se útulně? Andělsky čistě? Máte chuť se zavrtat do měkkých polštářů nebo pohodlného křesla a rozjímat, protože zde nejsou žádné rušivé elementy? A teď se běžte podívat na realitní inzerci, potažmo na prohlídky prodávaných/ pronajímaných nemovitostí. To je často léčba šokem 🙂

Přístup na 365 dní

Online na webu

Pohodlí domova

Každý někdy snil o domově jako z časopisů. A klíč k úspěšnému prodeji/ pronájmu je právě ukázka, že je reálné si tento sen splnit. V inzerci prostě budete zářit! A co je skvělé, nepotřebujete k tomu luxusní nemovitost a vybavení za statisíce, dokonce ani designera. Pokud se naučíte pár chytrých triků, tak z každé nemovitosti (i před rekonstrukcí) vykouzlíte designového fešáka za pár korun, díky čemuž prodáte svou nemovitost klidně i o 15% dráž a u pronájmů vám to přinese velký výběr kvalitních nájemců! Prostě sen realitních investorů. Pojďte s námi objevit kouzlo tzv. Home Stagingu a naučte se ho převézt do své praxe.

Obsah a témata

Základy Home stagingu

Co je a není home staging
Proč a jak ovlivňuje home staging cenu nemovitosti
Kolik home staging stojí a jaký zisk přinese

Tipy

Tipy na texty inzerátů, půdorysy, vizualizace
Jak si home staging usnadnit - triky, které home staging zjednoduší
Tipy a triky při fotografování nemovitostí

Realizace Home stagingu

Jak připravit na prodej různý druh nemovitostí: prázdnou, zařízenou nemovitost, nemovitost před rekonstrukcí i další specifické nemovitosti
Jak na home staging u pronájmu
Jaké kroky vždy udělat, aby byla nemovitost atraktivní
Jaké volit barvy, nábytek a jaké použít doplňky

Ukázky z praxe

Ukázky zrealizovaných nemovitostí PŘED a PO včetně zisků, které home staging přinesl
Případové studie, kde si každý vyzkouší zrealizovat home staging u konkrétní nemovitosti na vlastní kůži

NA KURZU SE MIMO JINÉ NAUČÍTE:

1. Konkrétní tipy jak připravit na prodej nemovitosti prázdné, zařízené i před rekonstrukcí
2. Jak z obyčejného interiéru za pár korun vytvořit stylovou nemovitost, ze které nikdo nebude chtít odejít
3. Jak postupovat krok za krokem a kolik vás to bude stát

Videokurz

Přístup na 1 rok

Přístup k videokurzu a bonusovým materiálům získáte na dobu 365 dní.

Aktualizace

Videokurzy pravidelně aktualizujeme, doplňujeme či natočíme aktuální video.

Konzultace 15 min

Konzultace 15 minut zdarma. Zeptejte se na to, co potřebujete.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Videokurz, který si můžete přehrát přímo na webu Realitnishaker.cz kdykoli během 365 dní zakoupení.

Bonusy pro účastníky

Uzavřená skupina realitních investorů

Stanete se také součástí naší uzavřené skupiny realitních investorů, kde mezi sebou rádi sdílíme své zkušenosti, vytváříme společné obchody a pořádáme další společná setkání.

Ukázka zdarma

Podívejte se na krátkou ukázku a získejte představu o semináři

Pro koho je videokurz

  • Investoři, kteří s pomoci home stagingu zvýší své zisky při prodeji i pronájmu.
  • Realitní makléři, kteří s pomocí home stagingu získají vyšší zisky pro sebe i své klienty a jejich realitní servis se posune o úroveň výš.
  • Začínající home stageři, kteří se naučí, jak nemovitost rychle a efektivně připravit a získají komplexní informace na jednom místě.

Lektor

Mgr. Zita Košnarová

Mgr. Zita Košnarová je jedna z nejlepších českých home stagerek a stylistka se zaměřením na jednoduché a rychlé proměny interiérů. Je autorkou ebooku 4 kroky k jednoduché a rychlé proměně interiéru a manuálu pro dekorování interiéru Pravidla Stylingu. Zrealizovala více jak 50 projektů, kdy se s pomocí home stagingu zvýšil zisk z prodeje nemovitostí až o 15%

Motto: “Good design is good business.” (Thomas Watson Jr.)

Reference

Kurz mi primárně přinesl jiný pohled na prezentaci bytů pro prodej i pronájem, za což jsem velmi vděčná. Najednou si automaticky všímám, jak velký vliv má v inzerátech prezentace bytu na cenu. Krom tohoto nadhledu mi na semináři přišlo fajn, že nám Zita reálně a prakticky ukázala, jak na to, co koupit, s čím se netrápit, jak ladit barvy k sobě, jak to udělat, aby to nebylo drahé. Už mám pro to nakoupené věci a neskutečně se těším až to budu moct sama zrealizovat. Super seminář, díky!

Petra M.

Na seminář jsem dlouho čekal a nemohl se dočkat. Jasnou a přehlednou formou jsem se dozvěděl poměrně jednoduché triky, jak připravit byt na prodej nebo pronájem. A co víc, nemusím k tomu zapojovat žádné své estetické cítění. Pravidla jsou jednoduchá, jasná a výsledek je až překvapivě hezký. Hodně se mi líbila možnost si to vyzkoušet, tím se člověk asi nejvíc naučí.

Tomáš K.

Kurz se mi moc líbil, již jednou jsem byl na přednášce od lektorky a tentokrát bylo téma HS rozebráno hodně dopodrobna včetně praktických cvičení. Cením si, že jsme šli také do detailu pro každý pokoj zvlášť. Určitě znalosti upotřebím v praxi, dokoupím si i videozáznam.

Jiří W.

HOME STAGING aneb příprava nemovitosti pro zvýšení zisku

Na nic nečekej a pojď do toho s námi