Investiční networkingový večer

Tři hodiny diskuze o realitách, sdílení know-how, přátelští realitní investoři, mnoho nápadů a zajímavých myšlenek, možnost zeptat se na cokoliv… prostě večer, ze kterého se Vám nebude chtít odejít, protože všichni jsme na jedné společné flow vlně. 🙂

Nejvíce si v naší komunitě ceníte osobních setkávání a sdílení zkušeností. Připravili jsme tedy tyto investiční večery. Přijít může kdokoliv - začínající i pokročilý investor. Pojďme se vzájemně inspirovat, probrat aktuální témata a třeba i navázat spolupráci s dalšími investory.

Investiční večery pro realitní investory mají pro větší intenzitu omezenou kapacitu max. 20 lidí a pořádáme je pravidelně offline v hospůdce, cca každé dva měsíce.

Obsah a témata

Networking

Celé setkání probíhá v neformálním přátelském duchu. Otevřenost, přátelskost a chuť sdílet - to jsou hlavní pilíře našich akcí!
Nejdříve proběhne Vámi oblíbený networking mezi investory - vzájemné představení, seznámení. Následuje pak volná diskuze nad tématy, která z úvodu vyplynula.

Témata

Záleží pouze na vás, jaká témata budeme probírat. Řešíte v investování nějakou konkrétní otázku? Přijďte ji probrat s ostatními investory.
Získáte nové podněty, nápady, dostanete případně i tipy na další potřebné zdroje informací a užitečné kontakty. Zeptat se můžete na cokoliv.

ÚČASTÍ NA INVESTIČNÍM VEČERU MIMO JINÉ ZÍSKÁTE:

1. Navázání spolupráce, přátelství a výměna zkušeností s úspěšnými realitními investory
2. Večer strávený v krásné atmosféře s podobně smýšlejícími lidmi
3. Nové podněty a tipy k tématu, který v investování řešíte

Živé setkání

INVESTIČNÍ VEČER - networking

Přijďte si popovídat s dalšími investory.

Termín: BRZY NAPLÁNUJEME

Cena: 450 Kč/os.

Bonusy pro účastníky

Uzavřená skupina realitních investorů

Stanete se také součástí naší uzavřené skupiny realitních investorů, kde mezi sebou rádi sdílíme své zkušenosti, vytváříme společné obchody a pořádáme další společná setkání.

Pro koho je seminář určen

  • Lidé, kteří jsou ochotní sdílet své know-how. Tedy není to nic pro ty, co si hrabou jen na svém písečku. 🙂
  • Lidé, kteří se zajímají o investování do nemovitostí a chtějí mít přehled o aktuálních tématech.
  • Lidé, kteří se chtějí poučit z chyb ostatních, protože vědí, že je to výrazně levnější varianta.
  • Lidé, kteří chápou, jak jsou kontakty a networking nejen v investování nesmírně důležité.

Lektoři

Večerem bude provázet a moderovat investorka Zuzka Šlemarová.

Reference

Večer je definicí slova synergie. 1+1 = 3. Přijdete si pro informaci např. o daních. Odcházíte nabití informacemi o nich, ale navíc s radami od účastníků. Pro mě konkrétně tip, jak si snížit úrokovou sazbu hypotéky i během doby, kdy Vám běží fixace. To bych se běžně neměl šanci dozvědět. Příště půjdu znovu, nehledě na téma večera!

Tomáš N.

Investiční večer o daních byl super strávený večer ve společnosti příjemných lidí... sice pro mě úplně nové téma na vstřebávání, ale dostala jsem odpovědi na co jsem aktuálně potřebovala. A tím že se na takových akcích sejdou pokaždé trochu jiní lidé, člověk se dozví pokaždé něco nového a to je obohacující a baví mě to.

Zuzka M.

Fajn večerní posezení na aktuální téma se skupinkou stejně smýšlejících a směřujících lidí. I když si myslíš, že se v daních celkem vyznáš, vždy tě něco překvapí a tady se není třeba bát na cokoliv zeptat a je čas vše probrat. Určitě se zúčastním dalších tématických večerů.

Tomáš A.

Investiční večer plný networkingu

Na nic nečekej a pojď do toho s námi