Investiční večer
pro zkušenější investory

Přes dvě hodiny diskuze o realitách, sdílení know-how, zkušení odborníci na dané téma, přátelští realitní investoři, mnoho nápadů a zajímavých myšlenek, možnost zeptat se na cokoliv… prostě večer, ze kterého se Vám nebude chtít odejít, protože všichni jsme na jedné společné flow vlně :-)

Nejvíce si v naší komunitě ceníte osobních setkávání a sdílení zkušeností. Připravili jsme tedy na míru vašim potřebám tento nový formát investičních večerů, které budou věnované nejen networkingu mezi investory - tedy vzájemnému seznámení se a sdílení zkušeností, ale každý investiční večer bude mít také své téma a své hosty, kteří se na danou oblast specializují a rádi se podělí o své know-how. Investiční večery pro realitní investory mají pro větší intenzitu omezenou kapacitu max 20 lidí a pořádáme je pravidelně nejen offline v hospůdce, ale i online cestou z vaší pohovky, aby se mohli účastnit i mimopražští.

ÚČASTÍ NA INVESTIČNÍM VEČERU MIMO JINÉ ZÍSKÁTE:

1. Praktické informace a tipy k danému (a zejména aktuálnímu) investičnímu tématu
2. Navázání spolupráce, přátelství a výměna zkušeností s úspěšnými realitními investory
3. Večer strávený v krásné atmosféře s podobně smýšlejícími lidmi
Jak
VEČER
PROBÍHÁ
NETWORKING
Celé setkání probíhá v neformálním přátelském duchu. Otevřenost, přátelskost a chuť sdílet - to jsou hlavní pilíře našich akcí!

Nejdříve proběhne Vámi oblíbený networking mezi investory - vzájemné představení, seznámení a sdílení zkušeností.

HOSTÉ a TÉMA
Abychom spojili příjemné s užitečným, tak každý investiční večer bude mít své téma a s tímto tématem souvisí i zajímaví hosté, kteří se s námi podělí o své know-how.

Získáte tak nové podněty, nápady, dostanete případně i tipy na další potřebné zdroje informací, užitečné kontakty, budete moci probrat svou situaci a zeptat se na cokoliv.

1. OFFLINE SETKÁNÍ
Máte na výběr ze dvou možností.

1. Offline setkání v Praze, tedy večerní posezení v restauraci v salonku u vínka... Aby setkání bylo intenzivní, každý měl dostatek prostoru a bylo možné jít v tématech do hloubky, tak je počet účastníků omezen na malou skupinku max 20 lidí.
2. ONLINE SETKÁNÍ
Aby se mohli účastnit i mimopražští, tak přicházíme i s online formu setkání prostřednictvím online platformy ZOOM. Perfektní video i zvuk z pohodlí Vašeho domova, kdy budete mít pocit, že sedíme všichni u vás doma na sedačce :-)

Je to velmi jednoduché, vše předem vysvětlíme, jak se používá, nepotřebujete nic kupovat, žádná speciální zařízení apod. I toto online setkání bude probíhat za menšího počtu účastníků.
Ohlasy účastníků

Tomáš N.: Večer je definicí slova synergie. 1+1 = 3. Přijdete si pro informaci např. o daních. Odcházíte nabití informacemi o nich, ale navíc s radami od účastníků. Pro mě konkrétně tip, jak si snížit úrokovou sazbu hypotéky i během doby, kdy Vám běží fixace. To bych se běžně neměl šanci dozvědět. Příště půjdu znovu, nehledě na téma večera!

Tomáš A.: Fajn večerní posezení na aktuální téma se skupinkou stejně smýšlejících a směřujících lidí. I když si myslíš, že se v daních celkem vyznáš, vždy tě něco překvapí a tady se není třeba bát na cokoliv zeptat a je čas vše probrat. Určitě se zúčastním dalších tématických večerů.

Zuzka M.: Investiční večer o daních byl super strávený večer ve společnosti příjemných lidí... sice pro mě úplně nové téma na vstřebávání, ale dostala jsem odpovědi na co jsem aktuálně potřebovala. A tím že se na takových akcích sejdou pokaždé trochu jiní lidé, člověk se dozví pokaždé něco nového a to je obohacující a baví mě to.

Více recenzí na práci týmu Realitního Shakeru si můžete přečíst zde.
Kdo
je vítán

Lidé, kteří jsou ochotní sdílet své know-how. Tedy není to nic pro ty, co si hrabou jen na svém písečku :)
Lidé, kteří se zajímají o investování do nemovitostí a chtějí mít přehled o aktuálních tématech.
Lidé, kteří se chtějí poučit z chyb ostatních, protože vědí, že je to výrazně levnější varianta.
Lidé, kteří chápou, jak kontakty a networking jsou nejen v investování nesmírně důležité.


Na setkání budou především aktivní investoři (myšleno alespoň jeden byt), ale vítaní jsou i nováčci.
Přednášející

Večerem budou provázet a moderovat investorky Nela Kubasová a Ivana Birtová. Na každý večer si pozvou také zajímavé hosty, kteří se specializují na vybrané téma a rádi se s účastníky podělí o své know-how, zodpoví všetečné dotazy apod. Těšíme se na Vás!Mgr. Nela Kubasová
Mgr. Ivana Birtová

Přidaná hodnota seminářů Realitního Shakeru: V Realitním Shakeru jsme komunita přátelských realitních investorů, mezi nimiž vznikají také společné obchody. Třeba tu na vás mezi námi čeká váš realitní parťák...přijďte se na seminář seznámit. :-)

KDE, KDY, ZA KOLIK

Kromě živého semináře děláme také online formu . Nebojte se, je to snadné*

*Perfektní zvuk, video i promítání prezentace z pohodlí Vašeho domova prostřednictvím online aplikace ZOOM, kdy budete mít pocit, že jsme všichni u vás v obýváku :-) Vše předem vysvětlíme, nepotřebujete nic kupovat, žádná speciální zařízení apod. Neliší se od živého semináře, do semináře budete moci vstupovat s vašimi dotazy stejně jako při živém setkání atd.
Ceny jsou uváděny bez DPH, které bude účtováno v zákonné výši. Storno podmínky: Dojde-li ke stornování zájmu o absolvování akce do 30 dnů před dnem konání semináře, bude účastníkovi vráceno 100% z ceny. V případě storna 29 – 14 dní předem bude vráceno 60% z ceny. V případě storna 13 – 6 dní předem bude vráceno 40% z ceny. Po pátém dnu 0%.
Svojí účastí na akci souhlasíte s pořízením foto a videozáznamu z akce, a tím i možné zveřejnění vaší osoby na internetu a dalších propagačních aktivitách Realitního Shakeru.
Nehodí se Vám termín semináře?
Dáme Vám vědět, jakmile vypíšeme nové termíny.