Trénink vyjednávání s vyjednavačem
– zaostřeno na reality

Mnoho investorů chce znát zlatý důl, kam půjdou a koupí pod cenou. Přitom jeden z těch klíčů nosíme sami v sobě – a to schopnost vyjednávat! Vyjednávání je především dovednost - a jako každou dovednost je třeba ji trénovat a rozvíjet. Většina základních technik je poměrně jednoduchých (teoreticky), je však velmi obtížné je přenést do praxe a skutečně je při vyjednáváních aplikovat. Naštěstí toto jde natrénovat.

U nemovitostí to platí dvojnásob. Pokud znáte ty správné postupy a fígle, tak není nic těžkého si vyjednat alespoň pár desítek tisíc při nákupu, nebo naopak prodat svou nemovitost za maximální cenu. Techniky vyjednávání a umění přesvědčivosti nevědomě praktikujeme na každém kroku, nejen tom realitním :-) Třeba i to, kdo umyje nádobí, jaké mám podmínky v práci apod. A je jen na nás se naučit nacházet taková řešení, se kterým budou spokojené obě strany. Nám kvalitní trénink vyjednávání ušetřil již statisíce.

Pozn. Úspěch je hodně o praxi, proto jsme zvolili formát dvoudenního intenzivního tréninku, aby byl prostor na simulace a mohli jste si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

PROČ SE ZÚČASTNIT:
1. Vyzkoušíte si několik praktických simulací vyjednávání na vlastní kůži
2. Uvidíte se na videozáznamu a poučíte se ze svých chyb i předností?
3. Naučíte se využívat 19 nejúčinnějších vyjednávacích technik a triků
4. Získáte akční plán, jak vše přenést do praxe a tabulku přípravy vyjednávání
CO
SE
DOZVÍTE
JAK NA VYJEDNÁVÁNÍ
4 fáze každého vyjednávání a správná příprava

Typy a styly vyjednávání a jejich úspěšnost

Účinné a neúčinné vyjednávací taktiky a strategie

Kdo má přijít s první nabídkou a proč je to důležité

Stresové a neočekávané situace ve vyjednávání
BUĎTE SKVĚLÝM VYJEDNAVAČEM
Jak to udělat, aby byly spokojené obě strany („win-win“)

Důležitost vnímání, emocí a komunikace ve vyjednávání

Zlomové okamžiky a jak je využít ve svůj prospěch

Umění argumentovat a být přesvědčivý

Jak se efektivně bránit manipulaci, trikům a nátlaku
VYJEDNÁVÁNÍ V OBLASTI REALIT
Specifika vyjednávání v realitách a síla „buldočího stylu“

Správná argumentace v inzerátu

Jak vyjednat skvělé podmínky při koupi a prodeji

Efektivní komunikace s protistranou (email, prohlídky,..)

Jaké techniky používat pro snížení kupní ceny
PŘÍKLADY Z PRAXE
Největší přínos je vždy vlastní zkušenost. Proto budete v průběhu tréninku vše zkoušet v simulacích z praxe - nákup a prodej pozemku, bytu, komunikace s nájemníkem, jak přimět protistranu prodat nemovitost, která původně nebyla na prodej; jak vyjednávat když nelze přesně určit tržní cenu apod.

Pozor – trénink nenávratně poznamená i váš osobní život...třeba si doma vyjednáte, že už nikdy nebudete muset mýt nádobí :-)
Kdo
je vítán

Lidé, kteří se chtějí naučit nejen vyjednat nižší ceny nemovitostí, ale také umět najít win-win řešení, aby byly spokojené všechny strany, bránit se manipulaci a prakticky využívat vyjednávací techniky a triky v různých oblastech nejen při koupi nebo prodeji nemovitostí.

S vyjednáváním se totiž v životě často i nevědomky setkáváme na každém kroku, proto je na workshopu vítán takřka kdokoliv, kdo chce na sobě pracovat.
Přednášející

Ing. Vít Prokůpek:
- Profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování;

- Autor bestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti;

- Pomohl více než 130 firmám (např. Volvo, Deloitte, ČEZ) a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa.

- Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách.

- Firmy si ho najímají jako vyjednavače, který je zastupuje při důležitých vyjednáváních, nebo mentora, který připravuje firemní vyjednavače. Jednotlivcům i firmám pomohl také při úspěšném vyjednávání realitních transakcí.


Přidaná hodnota workshopu: V Realitním Shakeru jsme komunita přátelských realitních investorů, mezi nimiž vznikají také společné obchody. Třeba tu na vás mezi námi čeká váš realitní parťák...přijďte se na workshop seznámit :-)Ing. Vít Prokůpek
Ohlasy účastníků

Martin J.: Proč kurz vyjednávání vnímám jako dobře investovaný čas a peníze? Jednoduše proto, že se mi tato investice násobně vrátila v reálných penězích.

Martin F.: V obchodě jsem již roky a obchody dojednávám skoro denně. A na workshopu jsem zjistil, jaké mezery mám. Takže hned jsem využil "tabulku přípravy k vyjednávání", kterou jsme obdrželi a skvěle jsem jí s kolegy využil, když jsme vyjednávali podmínky fúzi dvou firem a jednali jsme s výrazně silnějším hráčem a dojednali jsme opravdu velmi dobré podmínky, které bychom asi nevyjednali bez informací z workshopu. Teď když už po měsíci po podpisu fúze se znova dívám na podmínky, tak se mi ani nechce věřit, že jsme něco takového dojednali :-) Workshop s V. Prokůpkem byl skvělý již na workshopu, ale nejvíce jsem ho ocenil, když jsem uplatnil konkrétní věci v praxi, např. „práce s kotvou“ při vyjednávání o ceně.

Jiří V.: Za mě byl workshop vyjednávání s panem Prokůpkem velmi přínosný. Od doby, kdy jsem ho absolvoval se mi nejméně stokrát (nepřeháním) vyplatil. Vyplatil se mi stejně jako všechny semináře Realitního Shakeru :-) Naposledy dnes jsem si nákupní cenu nemovitosti snížil o 90.000 Kč a vůbec jsem si nepřipadal trapně, když jsem si o tu slevu řekl.... :-))) Každodenní život je (nebo může být) plný vyjednávání a nemusí jít pokaždé jen o peníze. Tento seminář mohu jedině doporučit a jsem si jistý, že stejný dojem z něj získali i ostatní. Ještě jednou (nejen za něj) velmi děkuji.

Jiří W.: Tento kurz se mi bohatě několikrát vyplatil, naučil mě vyjednávat při nákupu i prodeji nemovitostí. Jak reagovat na nesmyslné ceny protistrany, kdo má říkat jako první cenu, jak přimět protistranu, aby vůbec reagovala na moji nabídku a přimět ji opravdu prodat a navíc za cenu kterou chci já. Navíc jsem si kromě knížek koupil i další kurzy Víta Prokůpka a opět se mi vyplatily.
Kdybych chtěl být konkrétní v číslech, tak byt o kterém mi realiťák tvrdil, že ho neprodám za víc jak 550 000Kč a jestli ho vůbec kdy prodám, protože v dané lokalitě se byty nedaří prodat, tak jsem ho prodal bez realitky a inzerátu za mnou chtěných 650 000Kč. Zahradu, kterou prodávající chtěli prodat za 140 tisíc, jsem koupil za mnou stanovených 70 000Kč. A tu stejnou nemovitost prodávám paní za 475 Kč/m2, ačkoliv poslední realizovaná cena v dané lokalitě byla asi 305 Kč/m2. Spoustu vyjednávacích metod uplatňuji i v běžném životě. Tedy workshop doporučuji každému.

REALITNÍ SHAKER: Pro nás i pro klienty prakticky každý týden při vyhledávání vyjednáváme slevy a naše úspěšnost je téměř 100% :-) Vyjednat si slevu pár desítek tisíc nemusí být v realitách až tak těžké, pokud následujete pár osvědčených principů, technik a nebojíte se vyjednávat, což chce praxi, praxi a praxi.


Troufáme si slíbit, že investovaný čas a peníze do tohoto tréninku se Vám mnohonásobně vrátí např. již při koupi první nemovitosti či vyjednání si vyššího platu :-)) Těšíme se na vás.

KDE, KDY, ZA KOLIK

VYJEDNÁVÁNÍ živý trénink, Praha Křižíkova 176/27
volných míst 0
víkend 23. - 24. 11. 2019
VYPRODÁNO!Vyjednávání a umění být přesvědčivý je jedna z nejdůležitějších dovedností realitního investora. Již u 1. obchodu po semináři pochopíte význam slov, že se vám investice do kurzu vrátí x-krát
0,00 Kč/os.
0,00 Kč/os vč. DPH
VYJEDNÁVÁNÍ živý trénink, Praha únor 2020
volných míst 11
víkend v březnu 2020
bude upřesněno
Vyjednávání a umění být přesvědčivý je jedna z nejdůležitějších dovedností realitního investora. Již u 1. obchodu po semináři pochopíte význam slov, že se vám investice do kurzu vrátí mnohonásobněkrát
12.900,00 Kč/os.
15.609,00 Kč/os vč. DPH
Společný nocleh v Praze, hotel Bona Serva na Žižkově
volných míst 11
sobota
Pro zájemce o společný nocleh bude v hotelu Bona Serva zamluveno 6 pokojů (cena cca 600Kč/ lůžko se snídaní v dvoulůžkovém pokoji).
600,00 Kč/os.
726,00 Kč/os vč. DPH
Ceny jsou uváděny bez DPH, které bude účtováno v zákonné výši. Storno podmínky: Dojde-li ke stornování zájmu o absolvování akce do 30 dnů před dnem konání semináře, bude účastníkovi vráceno 100% z ceny. V případě storna 29 – 14 dní předem bude vráceno 60% z ceny. V případě storna 13 – 6 dní předem bude vráceno 40% z ceny. Po pátém dnu 0%.
Svojí účastí na akci souhlasíte s pořízením foto a videozáznamu z akce, a tím i možné zveřejnění vaší osoby na internetu a dalších propagačních aktivitách Realitního Shakeru.
Nehodí se Vám termín semináře?
Dáme Vám vědět, jakmile vypíšeme nové termíny.