TRÉNINK VYJEDNÁVÁNÍ S VYJEDNAVAČEM – ZAOSTŘENO NA REALITY

Chcete vědět, jak si sjednat slevu při nákupu nemovitosti? Nebo při prodeji… Co kdybyste si mohli díky ověřeným technikám zajistit vyšší prodejní cenu? Jaké konkrétní praktiky můžete při vyjednávání použít a čemu se naopak obloukem vyhnout? Jak se stavět k různým typům protistran?

Mnoho investorů chce znát zlatý důl, kam půjdou a koupí pod cenou. Přitom jeden z těch klíčů nosíme sami v sobě – a to schopnost vyjednávat! Vyjednávání je především dovednost - a jako každou dovednost je třeba ji trénovat a rozvíjet. Většina základních technik je poměrně jednoduchých (teoreticky), je však velmi obtížné je přenést do praxe a skutečně je při vyjednáváních aplikovat. Naštěstí toto jde natrénovat.

U nemovitostí to platí dvojnásob. Pokud znáte ty správné postupy a fígle, tak není těžké si vyjednat při nákupu slevu či jinou výhodu, nebo naopak prodat svou nemovitost za maximální cenu. Techniky vyjednávání a umění přesvědčivosti nevědomě praktikujeme na každém kroku, nejen tom realitním. 🙂 Třeba i to, kdo umyje nádobí, jaké mám podmínky v práci apod. A je jen na nás se naučit nacházet taková řešení, se kterým budou spokojené obě strany. Nám kvalitní trénink vyjednávání ušetřil již statisíce.

Obsah a témata

Jak na vyjednávání

4 fáze každého vyjednávání a správná příprava
Typy a styly vyjednávání a jejich úspěšnost
Účinné a neúčinné vyjednávací taktiky a strategie
Kdo má přijít s první nabídkou a proč je to důležité
Stresové a neočekávané situace ve vyjednávání

Vyjednávání v realitách

Specifika vyjednávání v realitách a síla „buldočího stylu“
Správná argumentace v inzerátu

Jak vyjednat skvělé podmínky při koupi a prodeji
Mystele "out of the box", tedy nejen na cenu!

Efektivní komunikace s protistranou (email, prohlídky,..)
Jaké techniky používat pro snížení kupní ceny

Skvělým vyjednavačem

Jak to udělat, aby byly spokojené obě strany („win-win“)
Důležitost vnímání, emocí a komunikace ve vyjednávání
Zlomové okamžiky a jak je využít ve svůj prospěch
Umění argumentovat a být přesvědčivý
Jak se efektivně bránit manipulaci, trikům a nátlaku

Příklady z praxe

Největší přínos je vždy vlastní zkušenost. Proto budete v průběhu tréninku vše zkoušet v simulacích z praxe - nákup a prodej pozemku, bytu, komunikace s nájemníkem, jak přimět protistranu prodat nemovitost, která původně nebyla na prodej; jak vyjednávat když nelze přesně určit tržní cenu apod.

Pozor – trénink nenávratně poznamená i váš osobní život...třeba si doma vyjednáte, že už nikdy nebudete muset mýt nádobí 🙂

PROČ SE ZÚČASTNIT:

1. Vyzkoušíte si několik praktických simulací vyjednávání na vlastní kůži
2. Uvidíte se na videozáznamu a poučíte se ze svých chyb i předností?
3. Naučíte se využívat 19 nejúčinnějších vyjednávacích technik a triků.
4. Získáte akční plán, jak vše přenést do praxe a tabulku přípravy vyjednávání.

Úspěch je hodně o praxi, proto jsme zvolili formát víkendového intenzivního tréninku, aby byl prostor na simulace a mohli jste si vše vyzkoušet na vlastní kůži. Víkend strávíme v krásném horském prostředí, kde bude kromě samotného tréninku čas i na networking s dalšími investory a přednášejícím. V ceně je tedy i ubytování, plná penze a wellness.

Živý workshop

Víkendový intenzivní workshop (pátek 18 - 22 hod, sobota 9 - 19 hod, neděle 9 - 16 hod) včetně ubytování s wellness na dvě noci s plnou penzí. Užijete si nálož praxe i relax. Už u 1. obchodu se přesvědčíte, že se vám investice do kurzu vrátí mnohonásobněkrát.

ŽIVÝ SEMINÁŘ

Přístup na víkendový intenzivní trénink vyjednávání.

Termín: 11. - 13. 11. 2022

Kde: Kunčice, Jeseníky

Cena: 14.900 Kč/os. + DPH

Bonusy pro účastníky

Uzavřená skupina realitních investorů

Stanete se také součástí naší uzavřené skupiny realitních investorů, kde mezi sebou rádi sdílíme své zkušenosti, vytváříme společné obchody a pořádáme další společná setkání.

Ukázka z přednášky Víta Prokůpka

Pro koho je seminář určen

  • Lidé, kteří se chtějí naučit nejen vyjednat nižší ceny nemovitostí, ale také umět najít win-win řešení, aby byly spokojené všechny strany, bránit se manipulaci a prakticky využívat vyjednávací techniky a triky v různých oblastech nejen při koupi nebo prodeji nemovitostí.
  • S vyjednáváním se totiž v životě často i nevědomky setkáváme na každém kroku, proto je na workshopu vítán takřka kdokoliv, kdo chce na sobě pracovat.

Lektor

Ing. Vít Prokůpek

- Profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování;
- Autor bestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti;
- Pomohl více než 130 firmám (např. Volvo, Deloitte, ČEZ) a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa.
- Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách.
- Firmy si ho najímají jako vyjednavače, který je zastupuje při důležitých vyjednáváních, nebo mentora, který připravuje firemní vyjednavače. Jednotlivcům i firmám pomohl také při úspěšném vyjednávání realitních transakcí.

Reference

V obchodě jsem již roky a obchody dojednávám skoro denně. A na workshopu jsem zjistil, jaké mezery mám. Takže hned jsem využil "tabulku přípravy k vyjednávání", kterou jsme obdrželi a skvěle jsem jí s kolegy využil, když jsme vyjednávali podmínky fúzi dvou firem a jednali jsme s výrazně silnějším hráčem a dojednali jsme opravdu velmi dobré podmínky, které bychom asi nevyjednali bez informací z workshopu. Teď když už po měsíci po podpisu fúze se znova dívám na podmínky, tak se mi ani nechce věřit, že jsme něco takového dojednali 🙂 Workshop s V. Prokůpkem byl skvělý již na workshopu, ale nejvíce jsem ho ocenil, když jsem uplatnil konkrétní věci v praxi, např. „práce s kotvou“ při vyjednávání o ceně.

Martin F.

Proč kurz vyjednávání vnímám jako dobře investovaný čas a peníze? Jednoduše proto, že se mi tato investice násobně vrátila v reálných penězích.

Martin J.

Za mě byl workshop vyjednávání s panem Prokůpkem velmi přínosný. Od doby, kdy jsem ho absolvoval se mi nejméně stokrát (nepřeháním) vyplatil. Vyplatil se mi stejně jako všechny semináře Realitního Shakeru 🙂 Naposledy dnes jsem si nákupní cenu nemovitosti snížil o 90.000 Kč a vůbec jsem si nepřipadal trapně, když jsem si o tu slevu řekl.... :-))) Každodenní život je (nebo může být) plný vyjednávání a nemusí jít pokaždé jen o peníze. Tento seminář mohu jedině doporučit a jsem si jistý, že stejný dojem z něj získali i ostatní. Ještě jednou (nejen za něj) velmi děkuji.

Jiří V.

Tento kurz se mi bohatě několikrát vyplatil, naučil mě vyjednávat při nákupu i prodeji nemovitostí. Jak reagovat na nesmyslné ceny protistrany, kdo má říkat jako první cenu, jak přimět protistranu, aby vůbec reagovala na moji nabídku a přimět ji opravdu prodat a navíc za cenu kterou chci já. Navíc jsem si kromě knížek koupil i další kurzy Víta Prokůpka a opět se mi vyplatily. Kdybych chtěl být konkrétní v číslech, tak byt o kterém mi realiťák tvrdil, že ho neprodám za víc jak 550 000Kč a jestli ho vůbec kdy prodám, protože v dané lokalitě se byty nedaří prodat, tak jsem ho prodal bez realitky a inzerátu za mnou chtěných 650 000Kč. Zahradu, kterou prodávající chtěli prodat za 140 tisíc, jsem koupil za mnou stanovených 70 000Kč. A tu stejnou nemovitost prodávám paní za 475 Kč/m2, ačkoliv poslední realizovaná cena v dané lokalitě byla asi 305 Kč/m2. Spoustu vyjednávacích metod uplatňuji i v běžném životě. Tedy workshop doporučuji každému.

Jiří W.

TRÉNINK VYJEDNÁVÁNÍ S VYJEDNAVAČEM – ZAOSTŘENO NA REALITY

Na nic nečekej a pojď do toho s námi

X