TRÉNINK VYJEDNÁVÁNÍ S VYJEDNAVAČEM – ZAOSTŘENO NA REALITY

Chcete vědět, jak si sjednat slevu při nákupu nemovitosti? Co kdybyste si mohli díky ověřeným technikám zajistit vyšší prodejní cenu? Jaké konkrétní praktiky můžete při vyjednávání použít a čemu se naopak obloukem vyhnout? Jak se stavět k různým typům protistran?

Mnoho investorů chce znát zlatý důl, kam půjdou a koupí pod cenou. Přitom jeden z těch klíčů nosíme sami v sobě – a to schopnost vyjednávat! Vyjednávání je především dovednost - a jako každou dovednost je třeba ji trénovat a rozvíjet. Většina základních technik je poměrně jednoduchých (teoreticky), je však velmi obtížné je přenést do praxe a skutečně je při vyjednáváních aplikovat. Naštěstí toto jde natrénovat.

U nemovitostí to platí dvojnásob. Pokud znáte ty správné postupy a fígle, tak není těžké si vyjednat při nákupu slevu či jinou výhodu, nebo naopak prodat svou nemovitost za maximální cenu. A je jen na nás se naučit nacházet taková řešení, se kterým budou spokojené obě strany. Tento trénink vyjednávání už účastníkům ušetřil statisíce a vám je ušetří také.
Jdete trénovat?

Obsah a témata

Jak na vyjednávání

4 fáze každého vyjednávání a správná příprava
Typy a styly vyjednávání a jejich úspěšnost
Účinné a neúčinné vyjednávací taktiky a strategie
Kdo má přijít s první nabídkou a proč je to důležité
Stresové a neočekávané situace ve vyjednávání

Vyjednávání v realitách

Specifika vyjednávání v realitách a síla „buldočího stylu“
Správná argumentace v inzerátu

Jak vyjednat skvělé podmínky při koupi a prodeji
Mystele "out of the box", tedy nejen na cenu!

Efektivní komunikace s protistranou (email, prohlídky,..)
Jaké techniky používat pro snížení kupní ceny

Skvělým vyjednavačem

Jak to udělat, aby byly spokojené obě strany („win-win“)
Důležitost vnímání, emocí a komunikace ve vyjednávání
Zlomové okamžiky a jak je využít ve svůj prospěch
Umění argumentovat a být přesvědčivý
Jak se efektivně bránit manipulaci, trikům a nátlaku

Příklady z praxe

Největší přínos je vždy vlastní zkušenost. Proto budete v průběhu tréninku vše zkoušet v simulacích z praxe - nákup a prodej pozemku, bytu, komunikace s nájemníkem, jak přimět protistranu prodat nemovitost, která původně nebyla na prodej; jak vyjednávat když nelze přesně určit tržní cenu apod.

Pozor – trénink nenávratně poznamená i váš osobní život...třeba si doma vyjednáte, že už nikdy nebudete muset mýt nádobí. 🙂

PROČ SE ZÚČASTNIT:

1. Vyzkoušíte si několik praktických simulací vyjednávání na vlastní kůži.
2. Uvidíte se na videozáznamu a poučíte se ze svých chyb i předností.
3. Naučíte se využívat 19 nejúčinnějších vyjednávacích technik a triků.
4. Získáte akční plán, jak vše přenést do praxe a tabulku přípravy vyjednávání.

Úspěch je hlavně o praxi, proto jsme zvolili formát víkendového intenzivního tréninku, aby byl dostatečný prostor na simulace a mohli jste si vše vyzkoušet na vlastní kůži.

Víkend strávíme v příjemném prostředí hotelu Lions 40 minut od Prahy. Kromě samotného tréninku bude čas i na networking s dalšími investory, přednášejícím a organizátorkami. V ceně je tedy i ubytování, plná penze a wellness.

Živý workshop

Víkendový intenzivní workshop (pátek 18 - 22 hod, sobota 9 - 19 hod, neděle 9 - 16 hod) včetně ubytování s wellness na dvě noci s plnou penzí. Užijete si nálož praxe i relax. Už u 1. obchodu se přesvědčíte, že se vám investice do kurzu vrátí mnohonásobněkrát.

ŽIVÝ SEMINÁŘ

Přístup na víkendový intenzivní trénink vyjednávání.

Termín: brzy bude vypsáno

Kde: bude upřesněno

Cena: bude upřesněno

Bonusy pro účastníky

Uzavřená skupina realitních investorů

Stanete se také součástí naší uzavřené skupiny realitních investorů, kde mezi sebou rádi sdílíme své zkušenosti, vytváříme společné obchody a pořádáme další společná setkání.

Ukázka z přednášky Víta Prokůpka

Pro koho je seminář určen

  • Lidé, kteří se chtějí naučit nejen vyjednat nižší ceny nemovitostí, ale také umět najít win-win řešení, aby byly spokojené všechny strany, bránit se manipulaci a prakticky využívat vyjednávací techniky a triky v různých oblastech nejen při koupi nebo prodeji nemovitostí.
  • S vyjednáváním se totiž v životě často i nevědomky setkáváme na každém kroku, proto je na workshopu vítán takřka kdokoliv, kdo chce na sobě pracovat.

Lektor

Ing. Vít Prokůpek

- Profesionální vyjednavač, expert na psychologii ovlivňování;
- Autor bestselleru Psychologie ovlivňování: 99 tipů pro zvýšení vaší přesvědčivosti;
- Pomohl více než 130 firmám (např. Volvo, Deloitte, ČEZ) a jeho seminářů se zúčastnili lidé z 32 různých zemí světa.
- Jako nezávislý odborník poskytuje rozhovory a názory médiím (např. Česká televize, Český rozhlas, TV Prima, Forbes, Mladý podnikatel a další). Externě přednáší na 8 univerzitách.
- Firmy si ho najímají jako vyjednavače, který je zastupuje při důležitých vyjednáváních, nebo mentora, který připravuje firemní vyjednavače. Jednotlivcům i firmám pomohl také při úspěšném vyjednávání realitních transakcí.

Reference

V obchodě jsem již roky a obchody dojednávám skoro denně. A na workshopu jsem zjistil, jaké mezery mám. Takže hned jsem využil "tabulku přípravy k vyjednávání", kterou jsme obdrželi a skvěle jsem jí s kolegy využil, když jsme vyjednávali podmínky fúzi dvou firem a jednali jsme s výrazně silnějším hráčem a dojednali jsme opravdu velmi dobré podmínky, které bychom asi nevyjednali bez informací z workshopu. Teď když už po měsíci po podpisu fúze se znova dívám na podmínky, tak se mi ani nechce věřit, že jsme něco takového dojednali 🙂 Workshop s V. Prokůpkem byl skvělý již na workshopu, ale nejvíce jsem ho ocenil, když jsem uplatnil konkrétní věci v praxi, např. „práce s kotvou“ při vyjednávání o ceně.

Martin F.

Proč kurz vyjednávání vnímám jako dobře investovaný čas a peníze? Jednoduše proto, že se mi tato investice násobně vrátila v reálných penězích.

Martin J.

Za mě byl workshop vyjednávání s panem Prokůpkem velmi přínosný. Od doby, kdy jsem ho absolvoval se mi nejméně stokrát (nepřeháním) vyplatil. Vyplatil se mi stejně jako všechny semináře Realitního Shakeru 🙂 Naposledy dnes jsem si nákupní cenu nemovitosti snížil o 90.000 Kč a vůbec jsem si nepřipadal trapně, když jsem si o tu slevu řekl.... :-))) Každodenní život je (nebo může být) plný vyjednávání a nemusí jít pokaždé jen o peníze. Tento seminář mohu jedině doporučit a jsem si jistý, že stejný dojem z něj získali i ostatní. Ještě jednou (nejen za něj) velmi děkuji.

Jiří V.

Tento kurz se mi bohatě několikrát vyplatil, naučil mě vyjednávat při nákupu i prodeji nemovitostí. Jak reagovat na nesmyslné ceny protistrany, kdo má říkat jako první cenu, jak přimět protistranu, aby vůbec reagovala na moji nabídku a přimět ji opravdu prodat a navíc za cenu kterou chci já. Navíc jsem si kromě knížek koupil i další kurzy Víta Prokůpka a opět se mi vyplatily. Kdybych chtěl být konkrétní v číslech, tak byt o kterém mi realiťák tvrdil, že ho neprodám za víc jak 550 000Kč a jestli ho vůbec kdy prodám, protože v dané lokalitě se byty nedaří prodat, tak jsem ho prodal bez realitky a inzerátu za mnou chtěných 650 000Kč. Zahradu, kterou prodávající chtěli prodat za 140 tisíc, jsem koupil za mnou stanovených 70 000Kč. A tu stejnou nemovitost prodávám paní za 475 Kč/m2, ačkoliv poslední realizovaná cena v dané lokalitě byla asi 305 Kč/m2. Spoustu vyjednávacích metod uplatňuji i v běžném životě. Tedy workshop doporučuji každému.

Jiří W.

TRÉNINK VYJEDNÁVÁNÍ S VYJEDNAVAČEM – ZAOSTŘENO NA REALITY

Na nic nečekej a pojď do toho s námi