Co vám Vaše banka neřekne!
14.05.2020

Co Vám Vaše banka neřekne... 

Mnoho lidí si mylně myslí, že rozdíl mezi bankami není velký a že jejich domácí banka, kam jim chodí výplata, může být i nejlepší pro to, aby si u ní vzali hypotéku.  

❗Jenže chyba lávky! 
Každý máme specifickou výchozí situaci, různé druhy příjmů i různé potřeby a i každá banka má odlišné nabídky a především metodiky:
  •     - některé umí řešit lépe OSVČ
  •     - některé umí půjčit bez dokládání příjmů
  •     - jiné si zase umí lépe poradit s nestandardními typy nemovitostí
  •     - některé zohledňují již počet vlastněných nemovitostí
  •     - jiné koukají na počet hypoték apod. 
Rozdíl v bankách je markantní a špatná volba banky či špatně podaná žádost může znamenat i stopku ⛔ na všechny ostatní banky (kde bychom jinak předtím obstáli) na dlouhou dobu.

A pak jsou na trhu ještě další produkty, o kterých nikdo moc nemluví, ale investorovi mohou výrazně pomoci na jeho investiční dráze:
✅ Co takhle mít hypotéku a přitom legálně neplatit téměř žádné úroky?? My jsme například u naší 1 000 000Kč hypotéky zaplatili na úrocích pouze 1138Kč ročně! 
 
Nebo umět si díky hypotéce zařídit opakovaně mnoho set tisíc na zavolanou (nejen na nemovitosti) po dobu 10 let a příjem přitom doložit pouze při prvním čerpání.
A je toho mnohem víc, jak s financováním můžeme regulérně kouzlit:
Co třeba si pořídit na hypotéku několikátou nemovitost a nedat do toho skoro žádnou korunu.

✅ Nebo se Vám snad nechce dokládat Vaše reálné příjmy?

✅ A co daně - neodepisujete z důvodu, abyste měli dostatečnou bonitu? A co když to jde dělat i jinak a vy tak zbytečně přicházíte o desítky tisíc?
Nic není nemožné, jen je potřeba mít ty správné informace a vědět, na koho se s důvěrou můžete obrátit. Protože abychom mohli být úspěšnými investory, tak je...

1) jednak důležité se obracet na ty správné hypoteční poradce, kteří mají zkušenost s investičními hypotékami, ideálně i sami investují,

2) a zároveň je potřeba se umět v džungli financování vyznat i tak trochu sám, znát různé vychytávky, abychom se např. nenechali "opít rohlíkem", když nám bude někdo tvrdit, že něco nejde (ať už naše okolí nebo přímo hypo poradci či přímo v bankách). To je bohužel častá realita, kterou s investory řešíme.

Abychom Vám v této džungli pomohli najít ten správný směr, tak jsme ve spolupráci s lidmi z praxe připravili online i živý seminář Financování nejen investičních nemovitostí, kde vám všechny naše tipy jak na banky prozradíme :-) 


CHCI SE PODÍVAT NA ZÁZNAM SEMINÁŘE

VIDEOZÁZNAM
Pro ty z Vás, nechcete čekat na příští termín semináře, jsme připravili videozáznam z květnové akce.
 

A kdo vás těmito otázkami provede?
 
Zuzka Šlemarová - která pracuje v bance, přímo na správě hypotečních úvěrů – v hypotékách tedy „umí chodit“ ????
Kromě toho je zkušená realitní investorka, která velmi ráda pro své investiční nemovitosti využívá hypoteční páku. Zuzka má ve svých 28 letech již 7 investičních bytů, všechny na hypotéku a to u několika bank. 

O své praktické zkušenosti a nejaktuálnější informace z bankovního trhu se s námi otevřeně podělí také dva hypoteční makléři Monika Papežová a Marián Drgo. Jejich znalosti oceníte především v druhé části kurzu, kde budeme rozebírat modelové situace a jejich konkrétní řešení z praxe. Bude zde také dostatečný prostor pro Vaše osobní dotazy. 


                               

Pojďte se s námi naučit, jak lehce zafinancovat Vaši budoucí nemovitost, jak zefektivnit Vaše současné portfolio a jak být připraveni na nejrůznější praktiky bank. 

 
 Jste zasaženi současnou situací a OBRACÍTE KAŽDOU KORUNU? 

Uvědomujeme si, že některým z vás se možná už na dva měsíce zastavilo podnikání, někteří mohou mít problémy s prací apod. Moc rádi bychom vás podpořili. Jedna z věcí, co nás napadla, je odklad platby seminářů a vyrovnáte se s námi kdykoliv do 31. 1. 2021, až na tom budete lépe. Pokud tedy máte o semináře zájem, jen je pro vás aktuálně podobný výdaj nepříjemný, dejte nám vědět na prihlasky@realitnishaker.cz a domluvíme se.

ONLINE vs ŽIVÝ SEMINÁŘ 

Dnešní doba nás učí mnoho nového a jedním z toho jsou i naše živé semináře překlopené do online.
Nemusíte mít obavu, protože vše je jako při živé akci:
  •     - stejný obsah, možnost vstupovat do diskuze a klást otázky apod.
  •     - navíc je to velmi jednoduché a nepotřebujete žádná speciální zařízení či něco kupovat.
  •     - vše předem vysvětlíme, jak se používá. Setkání bude probíhat prostřednictvím platformy ZOOM, která zajistí perfektní video i zvuk
  •     - ...vše tedy z pohodlí Vašeho domova, bez nutnosti cestovat a s pocitem, že sedíme všichni u vás doma na sedačce ???? Jen to kafčo si budete muset uvařit sami 

  • CHCI SE ZÚČASTNIT SEMINÁŘE

Rozhovor s Mariánem Drgem, který je jedním z účinkujících
na semináři Financování nejen investičních nemovitostí

DOČETLI JSTE AŽ SEM?? 
To nás moc těší a děkujeme, že jste nám tak dlouho věnovali pozornost. Vašeho času si moc vážíme, proto pro vás na našem youtube kanálu a FB stránce sháníme aktuální informace z trhu, které by investorům neměli uniknout. 

Takové je i 
video s Mariánem Drgem, které se z 10 minutovky o aktualitách hypo trhu trošku zvrhlo a vzniklo z toho velmi zajímavé video jak pro začínající investory, tak pro zkušené. Krásně vám tak doplní informace, které mimo jiné budeme na dnešním online semináři hlouběji rozebírat.

Na viděnou!
holky z Realitního Shakeru

Mohlo by Vás také zajímat

Staňte se členem VIP klubu
Získáte přístup
k pravidelným informacím
ze světa realit
a stanete se součástí
naší komunity.
Více info
© 2022 Nela Kubasová powered by Klima&Partners